08 Ekim 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
09 Ekim 2014 - 11:27
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Yılanların Öcü mü, Kaçak Gelinler mi, Hayat Yolunda mı, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Kadim Dostum mu, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE REKABET KIZIŞIYOR!

Tüm kişiler kategorisi genel klasmanda günü önde kapatan yapım bir kez daha Güzel Köylü oldu. Böylelikle hem dizi kategorisinde hem de genel klasmanda liderliği alan Güzel Köylü başarısını sürdürdü.

Dizinin takipçileri ise şöyle sıralandı: Star Ana Haber, Show TV'nin iddialı dizilerinden Yılanların Öcü, Zengin Kız Fakir Oğlan, Beni Affet, Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'li Kara Para Aşk, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Deniz Yıldızı ve İki Dünya Arasında.

Hayat Yolunda ilk bölümüyle 14., yeni kanalında ekran macerasını sürdüren Kaçak Gelinler 24. ve Fox TV dizisi Kadim Dostum ise 26. sırada yer aldı.

 

AB'DE SIRALAMA DEĞİŞTİ!

AB kategorisinde bu hafta zirvede değişiklikler var! Geçtiğimiz hafta bu kategoride Güzel Köylü zirvedeydi ancak bu hafta Kara Para Aşk yeniden çıkış yaparak tekrar zirveyi ele geçirdi. Güzel Köylü ikinci sırada yer alırken; Star Ana Haber, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Beni Affet ise bu dizileri takip eden yapımlar.

Diğer sıraları paylaşan diziler ise şöyle: Hayat Yolunda, Yılanların Öcü, Deniz Yıldızı ve Kaçak Gelinler.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları