10 Temmuz 2013 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi zirvede? Doksanlar mı, Pis Yedili mi? İşte günün reytingleri...

resim yok
11 Temmuz 2013 - 12:05
Reyting

Hangi dizi zirvede? Doksanlar mı, Pis Yedili mi? İşte günün reytingleri...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

Tüm kişilerde Doksanlar yerini kaptırmıyor!

Tüm kişiler kategorisinde atv'nin yeni dizisi Doksanlar, ilk bölümünden itibaren zirved eyer almaya devam ediyor! Show TV'nin popüler gençlik serisi Pis Yedili ise dizi kategorisinde Doksanlar'ın takipçisi oldu. Genel klasmada ise bu iki dizinin arasında Rekorlar Dünyası ve Nihat Hatipoğlu ile İftar programları yer alıyor:

AB kategorisinde tablo benzer!

Tüm kişiler sıralamasında olduğu gibi bu kategoride de Doksanlar zirvede! Aynı şekilde tüm kişilerde olduğu gibi ilk üç sıra değişmemiş durumda. Galip Derviş (tekrar) ve Pis Yedili üstlerde yer alan diğer diziler.

İşte günün ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zps13a090a8.png [reklam]  photo 2_zps8d54c605.png

 

09 TEMMUZ 2013 SALI GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

 

DOKSANLAR - Seyyal Taner 'Alladı Pulladı' klibini izlemek için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat