13 Kasım 2016 Pazar reyting sonuçları

Hayat Bazen Tatlıdır mı, O Hayat Benim mi, Bodrum Masalı mı, Seviyor Sevmiyor mu, Baba Candır mı? Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Volkan Küçükel
14 Kasım 2016 - 12:40
Reyting

Hayat Bazen Tatlıdır mı, O Hayat Benim mi, Bodrum Masalı mı, Seviyor Sevmiyor mu, Baba Candır mı, haber bültenleri mi, O Ses Türkiye mi?

Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'HAYAT BAZEN TATLIDIR' YİNE ZİRVEDE!

Star TV'nin yeni dizilerinden Hayat Bazen Tatlıdır bu hafta da tüm kişilerde en çok izlenen dizi oldu! O Hayat Benim bu dizinin en yakın takipçisi oldu.

Bodrum Masalı yeni gününde bu hafta birkaç sıra düşüşle 12. sırada kendine yer bulurken, Seviyor Sevmiyor da bu hafta biraz daha düşüş yaşadı ve tüm kişilerde 15. sırada yer aldı. Baba Candır ise 22. sırada günü tamamladı.

AB KATEGORİSİNDE ZİRVE DEĞİŞTİ!

Bodrum Masalı, AB kategorisinde O Ses Türkiye, Pantene Altın Kelebek Ödülleri ve Fox Ana Haber Hafta Sonu'nun ardında günün en çok izlenen dizisi oldu.

Hayat Bazen Tatlıdır 6., O Hayat Benim 7., Seviyor Sevmiyor 8. ve Baba Candır 14. olarak art arda sıralandılar.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Bodrum Masalı' 13. Bölüm Fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat