15 Eylül 2013 Pazar reyting sonuçları!

Hangi yapım ve diziler zirvede? Babam Sınıfta Kaldı mı, Küçük Gelin mi, Her Şey Yolunda mı, Ben Bilmem Eşim Bilir mi, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi, Bir Erkek Bir Kadın mı?

resim yok
16 Eylül 2013 - 11:32
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede? Babam Sınıfta Kaldı mı, Küçük Gelin mi, Her Şey Yolunda mı, Ben Bilmem Eşim Bilir mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ?

Tüm kişilerde genel klasmanda Star TV'nin iddialı yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye farklı şekilde zirvede yer alırken, bu yapımı takip eden dizi STV'nin ikinci bölümüyle ekranlara gelen Küçük Gelin'i oldu. Günün en çok izlenen dizisi olan Küçük Gelin, genel klasmanda ikinci olarak başarılı bir grafiğe imza attı. Babam Sınıfta Kaldı, Çocuklar Duymasın (tekrar) ve Show TV'nin komedi dizisi Her Şey Yolunda ise bu yapımların ardından gelen diziler oldular.

 

AB'DE ZİRVE AYNI!

AB kategorisinde genel klasmanda Yenek Sizsiniz Türkye yine açık farkla zirvede yer alırken, Çocuklar Duymasın'ın tekrar bölümleri ile Babam Sınıfta Kaldı bu yapımın takipçisi oldular. Bir Erkek Bir Kadın 6., Küçük Gelin ise 14. sırada kendilerine yer bulan diziler.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ

 


[reklam]

 

12 EYLÜL 2013 TARİHLİ REYTİNG SONUÇLARINI HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat