17 Aralık 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi dizi ve yapımlar zirvede?

resim yok
18 Aralık 2014 - 11:51
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede?

Güzel Köylü mü, Kara Para Aşk mı, Diriliş Ertuğrul mu, Yılanların Öcü mü, Hayat Yolunda mı, Yetim Gönüller mi, 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk mu, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı, İki Dünya Arasında mı?


Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu.

İşte reytingler...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVE DEĞİŞMEDİ

Tüm kişiler dizi kategorisinde günü önde kapatan yapım tüm güçlü rakiplerine rağmen bir kez daha Güzel Köylü oldu. Ekran macerasına hızlı bir giriş yapan Diriliş Ertuğrul ve Star TV'nin günlük dizisi Beni Affet ise zirvenin çok yakın takipçileri oldular.

Bu yapımların ardından sıralama şöyle oluştu: Yılanların Öcü, İki Dünya Arasında, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, O Ses Türkiye, Star Ana Haber, Unutma Beni, Ece Üner ile Show Haber, Kara Para Aşk ve Bu Tarz Benim.

Hayat Yolunda 19. ve STV dizisi Yetim Gönüller ise 33. sırada yer aldı.

 

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' AB'DE YİNE ZİRVEDE!

'Diriliş Ertuğrul' geçtiğimiz hafta henüz ilk bölümüyle AB kategorisinde günün birincisi olmayı başarmıştı. Dizi, başarısını ikinci haftasında da sürdürdü ve bir kez daha zirvede yer aldı.

Güzel Köylü, Kara Para Aşk, Beni Affet, Hayat Yolunda ve Yılanların Öcü ise sıralamada sonradan gelen diğer diziler.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat