17 Nisan 2014 Perşembe reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
18 Nisan 2014 - 12:37
Reyting

Hangi diziler zirvede?

Kurtlar Vadisi Pusu, Kardeş Payı mı, Çalıkuşu mu, Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Aramızda Kalsın mı, Umutsuz Ev Kadınları mı, Gölgedekiler mi, İki Dünya Arasında mı, Beni Affet mi, Unutma Beni, Deniz Yıldızı mı?


Ekranlarda Perşembe gününün galibi kim oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte detaylar:

 

TÜM KİŞİLERDE HANGİ DİZİ ÖNDE?

Ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yine heyecan dolu bir bölümle ekranlardaydı ve her zamanki gibi yine uzak ara farkla zirveye kuruldu.

Dizi kategorisinde diğer yapımlar şöyle sıralandı: Aramızda Kalsın, Beni Affet, Zengin Kız Fakir Oğlan, Deniz Yıldızı, Kardeş Payı, Umutsuz Ev Kadınları, İki Dünya Arasında, Unutma Beni ve Arka Sokaklar (tekrar).

Çalıkuşu 24. sırada günü tamamlarken, Show TV'nin yeni dizisi Gölgedekiler ise ilk bölümüyle 30. sırada yer aldı.

 

AB'DE ZİRVE MÜCADELESİ

AB kategorisinde ilk sıralar Arkadaşım Hoşgeldin, Kurtlar Vadisi Pusu, Aramızda Kalsın, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Beni Affet şeklinde oluştu.

Kardeş Payı, Çalıkuşu, Deniz Yıldızı, Umutsuz Ev Kadınları, Unutma Beni ve Gölgedekiler ise bu yapımların takipçileri oldular.

 

GÜNÜN AYRINTILI TABLOSU

[reklam]

 

BİR ÖNCEKİ PERŞEMBE GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATTIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin