19 Mart 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
20 Mart 2014 - 11:16
Reyting

Hangi diziler zirvede?

Muhteşem Yüzyıl mı, Kara Para Aşk mı, Ankara'nın Dikmen'i mi, Kızılelma mı, Zeytin Tepesi mi, Hıyanet Sarmalı mı, Sevdaluk mu, Çocuklar Duymasın mı, Umutsuz Ev Kadınları mı, İki Dünya Arasında mı, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı?


İşte günün reytingleri...

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVEDEKİ YAPIM DEĞİŞMEDİ!

Dün akşam tüm kişiler kategorisinde dizi sıralaması şöyle oluştu: Yeni rakiplerine rağmen Star TV'nin dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl bir kez daha uzak ara önde. Dizi, genel klasmanda da zirvede yer aldı. Yeni dizilerden Kara Para Aşk ve Ankara'nın Dikmen'i ikilisi bu dizinin takipçileri durumunda. Zeytin Tepesi 18., Kızılelma ise 21. sırada günü tamamladı.

 

AB KATEGORİSİNDE DURUM NASIL?

AB kategorisinde sıralamada küçük değişiklikler var: Muhteşem Yüzyıl bu kategoride de liderliğini pekiştirirken; Kara Para Aşk ve Ankara'nın Dikmen'i yine bu diziyi takip eden yapımlar. Beni Affet ve kısa bir aranın ardından yeni bölümüyle ekranlara geri dönen Zeytin Tepesi diğer sıraları paylaşan yapımlar.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

18 MART 2014 SALI GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat