2014'ün son aşk bombası!

Meryem Uzerli ile Ozan Güven aşk yaşıyor!

resim yok
18 Aralık 2014 - 09:34
Magazin

2014'ün son aşk bombası da patladı!

 

Meryem Uzerli ile Ozan Güven aşk yaşıyor!

2014'ün bitmesine sayılı günler kala, yılın sürpriz aşk haberi Meryem Uzerli'den geldi.


Geçtiğimiz yıl 'tükenmişlik sendromu' yaşadığı gerekçesiyle başrolünde oynadığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinden ayrılıp Almanya'ya giden Meryem Uzerli, Türkiye'ye bir döndü pir döndü.

Almanya'ya gidişinden kısa bir süre sonra hamile olduğu ve işadamı Can Ateş'le olaylı bir ayrılık yaşadığı ortaya çıkan Uzerli, kızı Lara'yı dünyaya getirdikten sonra yeni bir dizi projesi için Türkiye'ye döndü ve yeni aşkı yine burada buldu.

 

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Hürriyet'ten Behlül Aydın'ın özel haberine göre, Meryem Uzerli, 'Muhteşem Yüzyıl' setinde tanıştığı, dizide Rüstem Paşa'yı canlandıran Ozan Güven'le aşk yaşamaya başladı.

Çiftin gizlemek için büyük çaba sarf ettiği ilişkisi, önceki akşam Akatlar'da ortaya çıktı.[reklam]

Cem Yılmaz'ın Akatlar'da bulunan evine misafirliğe giden Uzerli ve Güven, evden gece saat 01.00'de ayrıldı. Önce çevreyi kolaçan eden Ozan Güven, sokakta kimsenin olmadığını görünce Meryem Uzerli'yle dışarı çıkıp el ele yürümeye başladı.

 

ÇİFT, OZAN GÜVEN'İN EVİNE GİTTİ

Önce ellerini ayıran çift, ardından birbirinden uzaklaştı ve hızla yürümeye başladı. Ancak panik havası kısa sürede dağıldı.

Ozan Güven, yeniden Meryem Uzerli'nin yanına gitti, elini omzuna attı. Uzerli de kolunu sevgilisinin beline doladı. Sevgililer, daha sonra Ozan Güven'in evine girdi.

Ozan Güven, oğlu Ali'nin annesi yönetmen Türkan Derya'dan boşandıktan sonra Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Hüsnü Güreli'nin kızı Yosun Güreli'yle aşk yaşamış, ancak ilişkileri uzun ömürlü olmamıştı.

 

 

MERYEM UZERLİ VE AYŞE HATUN ÖNAL'IN YAKINLIĞI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat