24 Mayıs 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları!

24 Mayıs Çarşamba gününün en çok izlenenleri belli oldu! TV8'de Survivor, Fox TV’de Adım Farah, Star’da Çöp Adam ve Kanal D’de Kraliçe arasındaki rekabeti kim kazandı?

Volkan Usta
25 Mayıs 2023 - 10:29
Reyting

24 Mayıs 2023 Çarşamba gününün reyting sonuçları açıklandı.

Total'de, Atv'de birinci sırada "Kuruluş Osman" oldu. İkinci sırada ise "Atv Ana Haber" yer aldı. Üçüncü sırayı ise yine Atv'de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programı elde etti.

AB kategorisinde ise en çok izlenen program yine "Kuruluş Osman" oldu. İkinci sırada "Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber" programı yer alırken, üçüncü sırayı Star TV'de ekrana gelen "Çöp Adam" dizisi elde etti.

20+ABC1 izleyici Grubunda ise birinci sırada “Kuruluş Osman”, ikinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber Karşılaşması”, üçüncü sırada “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı. 

 

23-05/25/screenshot-1-9oub.jpg

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin