25 Mart 2017 Cumartesi reyting sonuçları

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları mı? Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Volkan Küçükel
26 Mart 2017 - 19:05
Reyting

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları mı?

Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'YENİ GELİN' BU HAFTA DA DİZİLERİN ZİRVESİNDE!

TV8'in çok izlenen programı Survivor'ın ardından tüm kişilerde dizilerin zirvesinde bu hafta da Show TV'nin yenilerinden Yeni Gelin var. Kalbimdeki Deniz bu dizinin yakın takipçisi durumunda.

Kanal D'nin Adı Efsane'si istikrarını koruyup 4. sırada yer alırken; Star TV'nin yeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 11. sırada günü tamamladı. Bakalım kanalın geçen hafta yayından çektiği İçimdeki Fırtına'nın yerine gelen dizi ilerleyen haftalarda yükseliş gösterebilecek mi...

Seksenler ise geçen haftaya göre üç sıra yükselerek 14. sırada yer aldı.

17-03/26/kalbimdeki-deniz.jpg

AB KATEGORİSİNDE ZİRVE BU HAFTA 'ADI EFSANE'NİN!

Survivor'ın ilk sırada yer aldığı listenin ikinci sırasında bu hafta Kalbimdeki Deniz yer alıyor. Adı Efsane 3., Show TV'nin yenilerinden Yeni Gelin 7., yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları 8. ve daha başarılı olduğu AB kategorisinde Seksenler 10. sırada günü tamamladılar.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: https://www.diziler.com/reyting

'Yeni Gelin' 4. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin