26 Mart 2014 Çarşamba reyting sonuçları!

Hangi diziler zirvede? İşte reytingler...

resim yok
27 Mart 2014 - 12:05
Reyting

Hangi diziler zirvede?

Muhteşem Yüzyıl mı, Kara Para Aşk mı, Ankara'nın Dikmen'i mi, Kızılelma mı, Zeytin Tepesi mi, Hıyanet Sarmalı mı, Sevdaluk mu, Not Defteri mi, İki Dünya Arasında mı, Beni Affet mi, Unutma Beni mi, Deniz Yıldızı mı?


İşte günün reytingleri..

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE ZİRVEDEKİ YAPIM DEĞİŞMEDİ!

Dün akşam tüm kişiler kategorisinde dizi sıralaması şöyle oluştu: Yeni rakiplerine rağmen Star TV'nin dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl bir kez daha uzak ara önde. Dizi, genel klasmanda da zirvede yer aldı. Yeni dizilerden Kara Para Aşk bu dizinin takipçisi durumunda. Ankara'nın Dikmen'i 5., Zeytin Tepesi 18., Kızılelma 21., Fox TV'nin yenisi Not Defteri ise 30. sırada günü tamamladı.

 

AB KATEGORİSİNDE DURUM NASIL?

AB kategorisinde sıralamada küçük değişiklikler var: Muhteşem Yüzyıl bu kategoride de liderliğini pekiştirirken; Kara Para Aşk yine bu diziyi takip eden yapım. Beni Affet, Ankara'nın Dikmen'i ve Zeytin Tepesi diğer sıraları paylaşan yapımlar.

 

GÜNÜN SIRALAMA TABLOSU

[reklam]

 

25 MART 2014 SALI REYTİNG SONUÇLARINI HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat