26 Mayıs 2013 Pazar reyting sonuçları!

Hangi dizi zirvede? Aşk Emek İster mi, Umutsuz Ev Kadınları mı, Farklı Desenler Feride mi, Ali Ayşe'yi Seviyor mu, Bir Erkek Bir Kadın mı?

resim yok
27 Mayıs 2013 - 11:37
Magazin

Hangi dizi zirvede? Aşk Emek İster mi, Umutsuz Ev Kadınları mı, Farklı Desenler Feride mi, Ali Ayşe'yi Seviyor mu, Bir Erkek Bir Kadın mı?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

Tüm kişilerde Survivor lider, dizi kategorisinde ise sıkı rekabet var!

Survivor ve Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programlarının sırasıyla zirveyi paylaştıkları dün akşam, dizi kategorisine bakıldığında Show TV'nin yeni dizilerinden Aşk Emek İster ve Fox dizisi Ali Ayşe'yi Seviyor dizilerinin yakın aralarla üst sıraları paylaştıkları görülüyor. Umutsuz Ev Kadınları, Farklı Desenler Feride ve Bir Erkek Bir Kadın ise sonraki sıraları paylaşan yapımlar oldular.

AB sıralamasında dizi kategorisinde Bir Erkek Bir Kadın zirvede!

AB grubunda dizi kategorisinde Bir Erkek Bir Kadın bu hafta da zirvede yer alırken Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Emek İster, Ali Ayşe'yi Seviyor, Yalan Dünya (tekrar) ve Avrupa Avrupa ise bu dizilerin takipçisi oldular.

İşte gecenin ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zps9684e71d.png [reklam]  photo 2_zps48adf609.png

 

24 MAYIS 2013 CUMA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

 

AŞK EMEK İSTER - Bülent Çidem 'Aşk Çıkmazı' klibini izle!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat