resim yok
28 Nisan 2013 - 00:00

Hangi dizi zirvede? Lale Devri mi, Yağmurdan Kaçarken mi, Şefkat Tepe mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Osmanlı Tokadı mı, Umutsuz Ev Kadınları mı? Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Cumartesi gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik. İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

Tüm kişiler dizi kategorisinde yine Şefkat Tepe ve Lale Devri zirvede!

Genel programlar içinde Survivor'ın zirvede olduğu gecede dizi kategorisinin lideri ise geçtiğimiz hafta olduğu gibi yine Şefkat Tepe oldu. Aynı zamanda genel sıralamada da 2. sırada bulunan Şefkat Tepe'yi Lale Devri yakın bir şekilde takip ederken Yağmurdan Kaçarken, Umutsuz Ev Kadınları, Bir Erkek Bir Kadın ve Osmanlı Tokadı ise daha sonraki sıraları paylaştılar.

AB'de dizilerin lideri Lale Devri

AB grubunda dizi kategorisinde Lale Devri zirvedeki dizi olurken, takipçileri ise yakın aralıklarla Osmanlı Tokadı, Bir Erkek Bir Kadın ve Şefkat Tepe oldu. Yağmurdan Kaçarken ve Umutsuz Ev Kadınları ise diğer sıraları paylaşan diziler oldular.

İşte gecenin ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zpsa1743748.png [reklam]  photo 2_zpsc4aad340.png

 

26 NİSAN 2013 CUMA REYTİNG SONUÇLARINI HATIRLAMAK İÇİN TIKLA!

 

LALE DEVRİ 112. bölüm fragmanını izlemek için tıkla!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları