29 Temmuz 2013 Pazartesi reyting sonuçları!

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güzel Çirkin mi, Bebek İşi mi, Benim Hala Umudum Var mı, Avatar mı, Kim Milyoner Olmak İster mi? İşte reytingler...

resim yok
30 Temmuz 2013 - 11:48
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güzel Çirkin mi, Bebek İşi mi, Benim Hala Umudum Var mı, Avatar mı, Kim Milyoner Olmak İster mi? İşte reytingler...

Ekranlarda Pazartesi gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte ekranların reyting karnesi...

Tüm kişilerde kim önde?

Tüm kişiler kategorisinde hem genel klasmanda hem de dizi sıralamasında Star TV'nin yeni dizilerinden Benim Hala Umudum Var geçtiğimiz haftalardaki başarısını bu hafta da tekrarladı ve zirveyi kimselere bırakmadı. Güzel Çirkin, Show TV'nin yeni dizilerinden Bebek İşi ve Doktorlar (tekrar) listede sıralanan diğer diziler.

AB'de sıralama benzer

Kim Milyoner Olmak İster, Avatar ve Nihat Hatipoğlu ile İftar isimli yapımların genel klasmanda zirvede sıralandığı AB kategorisinde en çok izlenen dizi Güzel Çirkin oldu. Genel klasmanda dördüncü sırada yer alan diziyi hemen ardından sıralanan Bebek İşi ve Benim Hala Umudum Var ikilisi yakın aralarla takip etti.

İşte günün ayrıntılı karnesi:

 

 photo 1_zps5d3ef838.png [reklam]  photo 2_zpsb2ae30a6.png

 

28 TEMMUZ 2013 PAZAR GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat