30 Aralık 2016 Cuma reyting sonuçları

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi? Ekranlarda Cuma günü en çok neler izlendi?

Volkan Küçükel
31 Aralık 2016 - 11:30
Reyting

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi?

Ekranlarda Cuma günü en çok neler izlendi?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'ARKA SOKAKLAR' ZİRVEYİ BIRAKMIYOR!

Son iki haftadır Aşk ve Mavi'den zirveyi devralan Arka Sokaklar aynı başarıyı bu haftaya da taşıdı. atv'nin Aşk ve Mavi'si istikrarlı grafiğini sürdürerek yine üst sıralarda yer aldı.

Kiralık Aşk geçen haftaki gibi 16. sırada yer alırken; beklenenden çok uzak bir ekran performansı gösteren Muhteşem Yüzyıl Kösem 35. ve TRT'nin Sevda Kuşun Kanadında'sı ise ciddi dşüşle 74. sırada kendilerine yer bulabildi.

AB'DE ZİRVE MÜCADELESİ!

O Ses Türkiye'nin genel tabloda ilk sırada yer aldığı bu kategoride Arka Sokaklar en çok izlenen dizi olurken; Kiralık Aşk ve Aşk ve Mavi art arda sıralandılar.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, AB'de de birkaç sıra düşerek 18. sırada yer alırken; Sevda Kuşun Kanadında ise 48. sırada günü tamamladı.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: https://www.diziler.com/reyting

'Aşk ve Mavi' 10. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat