30 Nisan 2017 Pazar reyting sonuçları

Savaşçı mı, final bölümüyle Hayat Bazen Tatlıdır mı, Kara Yazı mı, Lise Devriyesi mi, Bodrum Masalı mı yeni dizi Seni Kimler Aldı mı? Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Volkan Küçükel
01 Mayıs 2017 - 14:02
Reyting

Savaşçı mı, final bölümüyle Hayat Bazen Tatlıdır mı, Kara Yazı mı, Lise Devriyesi mi, Bodrum Masalı mı, yeni dizi Seni Kimler Aldı mı?

Ekranlarda Pazar gününün galibi hangi yapım oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'SAVAŞÇI' YİNE DİZİLERİN ZİRVESİNDE!

Günün dizi yarışında ekran macerasına iddialı bir giriş yapan Fox'un Savaşçı'sı üçüncü bölümüyle de en çok izlenen dizi oldu.

26 haftalık serüvenini sonlandıran ve dün akşam final bölümüyle ekranlara gelen Hayat Bazen Tatlıdır, Bodrum Masalı ve atv'nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı bu dizinin sırasıyla en yakın takipçileri.

İzlenme oranlarında bekleneni veremeyen Kara Yazı 18. ve TRT'nin Lise Devriyesi 24. sırada kendilerine yer bulabildi.

17-05/01/bodrum-masali.png

AB KATEGORİSİNDE TABLO BENZER!

AB kategorisinde de en çok izlenen dizi Savaşçı oldu. Bodrum Masalı 3., final bölümüyle Hayat Bazen Tatlıdır 5. ve Kara Yazı 14. sırada günü tamamladılar.

Lise Devriyesi 16. ve atv'nin yenisi Seni Kimler Aldı ise 21. sırada kendilerine yer buldular.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

"Savaşçı" 3. bölüm - Kılıç Timi, büyük bir tehlikenin eşiğinde:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat