Abisiyle evlendi! Dizi setinden evliliğe!

"Beni Affet" dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, önceki akşam evlendi.

resim yok
18 Haziran 2013 - 14:53
Magazin

Aynı dizide rol alan oyuncular arasında zaman zaman evlilik haberlerine tanıklık eidyoruz. İşte bu duruma bir yenisi daha eklendi!

 

Beni Affet'ten...

 

"Beni Affet" dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, önceki akşam evlendi.

Aynı dizide başlayan aşk önceki akşam muhteşem boğaz manzarası eşliğinde mutlu sonla taçlandırıldı.

 

Oldukça mutlulardı

Baltalimanı Polis Evi’nde yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muhteşem düğün ile dünya evine giren çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

 

Boğaz manzarası eşliğinde

Muhteşem boğaz manzarası karşısında evlenen çift, düğün yerine antika bir Chevrolet marka üstü araçla gelirlerken, damadın abisi olan “Fetih 1453″ filminin Fatih Sultan Mehmet’i Devrim Evin’in de kardeşini evlendirdiği için oldukça mutlu ve heyecanlı olduğu görüldü.

İMZADAN SONRA MİSKET OYNADILAR

Düğün, nikah işlemleri ve imzaların atılmasının ardından gelin ile damadın romantik dansları ile başlarken daha sonra Ankaralı olan çiftin, karşılıklı misket havası oynaması ile devam etti.
[reklam]
Beni Affet” dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, üstü açık düğün aracı ile trafikte ilerlerlerken, kendilerini gören hayranlarının dizide canlandırdıkları abi kardeş rolünü hatırlatarak:

”Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz” diyerek bağırdıklarını söylediler.

Beni Affet, başrollerini Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut, Mert Altınışık, Gamze İğdiroğlu ve Özgün Çoban'ın paylaştığı ve hafta içi kuşağında ekranlara gelen bir dizi.

 

17 Ekim 2011'de başlamıştır. 05 Mart 2012'de 101.Bölümünden itibaren Show TV'den Star TV'ye transfer olup Star TV'de ekran macerasını sürdürmektedir.

 

 

DİZİ AŞKINDA MUTLU SON! EVLENDİLER! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat