resim yok
17 Ekim 2012 - 00:00

"Esir Şehrin Gözyaşları", “Ferhat ile Şirin” oldu.FOX’un dizisi bu akşam saat 22.45’te yayınlanacak.

 
Başrollerini Yiğit Özşener ve Sedef Avcı'nın paylaştığı “Esir Şehrin Gözyaşları”, bu hafta itibarıyla “Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi” adıyla takipçilerinin karşısına çıkacak.
 
3. bölümünü izleyeceğimiz dizide olaylar şöyle gelişecek: Şirin, gece kulübünde tanık olduğu cinayetten sonra büyük şok yaşar. Mehmet'le ilgili şüpheleri artmaya başlar ama ne olduğunu tam olarak anlayamaz. Mehmet ise Ferhat'ın Şirin'e yakın davranmasından oldukça rahatsız olur. Ferhat’ı uygun bir dille uyarır. Ferhat unutmaya çalıştığı geçmişinden uzak durmaya çalışırken, kendisiyle bir iç hesaplaşma yaşar. Şirin’in sürekli yakınında olmak onu içinden çıkılmaz durumlara sürüklemeye başlamıştır. Bir yandan Karayel Ailesi'ne bağlı çalışması, diğer yandan geçmişten gelen yaralı bir aşk Ferhat’ın duygularını altüst etmiştir. Tek çaresi geçmişin acılarının bedelini Şirin’e ödetmektir. Figen ise gün geçtikçe Ferhat’a daha da aşık olur. Ferhat’la ilgili bütün hislerini Şirin’le paylaşır. Ancak Şirin, Figen’i bu aşktan uzak tutmaya çalışırken tam tersi olur. Figen, Ferhat’a gizliden gizliye tutkuyla bağlanmaya başlar...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat