Afili Aşk'ın Ayşe'si Burcu Özberk diziyle ilgili açıklamalar yaptı!

Kanal D'nin sevilen yaz dizisi Afili Aşk'ın yıldızı diziyle ilgili açıklama yaptı.

Merve Mutlu Dorak
12 Temmuz 2019 - 11:59
Magazin

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen yaz dizisi Afili Aşk'ın başrolünü Çağlar Ertuğrul ile paylaşan Burcu Özberk, diziyle ilgili BeStyle'a açıklamalar yaptı.. 

19-07/12/burdcu-ozberk.png

"Aile sıcaklığını hissedeceğim bir iş istiyordum. Senaryoyu okuduğumda, tam olarak o hissin karşılığını aldım" sözleri ile, başrolünde olduğu Afili Aşk dizisinden bahseden Özberk; dizideki bu başarıyı da, "Yönetmen ile deneme çekimine gittim. Onun insanlara yaklaşımı, çalışkanlığı, yönlendirmesi beni çok etkiledi. Çağlar’ın (Ertuğrul) partnerim olması ve onunla enerjimizin tutması da önemli bir faktördü. Yapımcımız ile daha önce tanışmıştım. Akademisyen kişiliği ve işe olan inancı, Kanal D ile tekrar çalışma isteği... Hepsi bir araya gelince, bende tüm parçalar tamamlandı. Ve tam da hissettiğim gibi, şahane bir iş yapıyoruz." açıklamasını yaptı.

"Sen dengede kalırsan, her şeyin üstesinden gelirsin"

19-07/12/afili-ask.png

Aşka bakış açısının nasıl olduğu sorulan Burcu Özberk, bu konuyla ilgili de, "Yaşam akışındayım, bu akışta hayatımda büyük değişimler oldu. Çıkardığım tek sonuç var; sen dengede kalırsan, her şeyin üstesinden gelirsin. Hayatta bambaşka gerçeklerin olduğunu öğrendim. Daha sakin ve dingin yaşamaya başladım. Gerçek olmayan hiçbir şeyi ve hiç kimseyi çevremde tutmamaya başladım. Ama beni dinç tutan, hayata pembe gözlüklerle bakmamı sağlayan bir çocuk içimde hep var. Aşk bana doğayı, özü, savunmasızlığı, inancı, tutkuyu ifade ediyor. Tabii biraz da kaosu… Aşkın dokunduğu yer, her birimizde ayrı… Aşkı nasıl tanımladığımız da…" sözlerini kullandı. 

Çarşamba akşamları Kanal D'de yayınlanan, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün’ün yazdığı Afili Aşk dizisinde Ayşe Yılmaz karakterini canlandıran Burcu Özberk'in ropörtajının tamamı BeStyle dergisinde!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat