Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ilişkisinde son durum ne?

Yalı Çapkını dizisindeki aşkın gerçek olduğu ve Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in ilişki yaşadığı yazın ortaya çıkmıştı. Ancak ardından ortaya atılan ayrılık iddiaları gündemi meşgul etmişti. Peki Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir gerçekten birlikte mi, çiftin ilişkisi nasıl gidiyor?

Berfin Sengil
13 Aralık 2023 - 14:39
Magazin

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Ferit karakterleriyle izleyicinin beğenisini kazanan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in gerçek hayatta birlikte olup olmadığı sorusu kimi zaman havada kalsa da çiftin birlikte olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Afra Saraçoğlu'nun kendi doğum günü partisinde Mert Ramazan Demir'in hastalığından dolayı orada olmamasının da sorulmasıyla, güzel oyuncu birlikte olmadıklarını ve sadece iş arkadaşı olduğunu dile getirdi.

Sette Çifte Kumrular Gibiler

Çiftten akılları karıştıran açıklamalar gelse de aşk iddialarını doğrulayan bir yazı, Onur Akay'dan geldi. Akay, dün yayımladığı yazısında Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in birlikteliğini dile getirerek, "Birbirlerini şiddetli bir şekilde kıskanan bu liseli âşıklar, bugün sette çifte kumrular gibiydi arkadaşlar" dedi.

Hiçbir Zaman Ayrılmadılar

Akay şunları kaleme aldı:

"Şimdi Afra ve Mert'in fanlarını çok sevindirecek gerçekleri kaleme alacağım. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir hiçbir zaman ayrılamadı arkadaşlar.

Yapım firması, dizinin reytingleri için ikilinin basına aşk yaşadıklarını her zaman reddetmelerini istiyordu. Ancak Afra ve Mert reddetmiyor, sadece sessiz kalmayı tercih ediyordu. Afra, Mert'in evinin kapısının önündeki anahtar atılan bir kızı kıskanınca, yapım firmasının da şiddetle istediği o açıklamayı yaptı ve Mert'i de yakın arkadaşlarıyla samimi görüntüler vererek kıskandırmak istedi. Yani Mert'i cezalandırdı. Fakat Mert Afra'yı asla aldatmadı. O kız bir arkadaşının kız arkadaşıydı.

Ayrıca Afra da Mert'i asla aldatmadı. Afra Caner'le sadece yakın arkadaş. Caner'in Neslişah isminde bir sevgilisi var ve beraber tatile gittiler. Ayrıca Afra Saraçoğlu'nun doğum gününde Caner'le öpüştüğü yönünde çıkan haberler, sadece dedikodudan ibaret.

Taro Emir Tekin dedikodularını yazmaya bile gerek duymuyorum. Sadece set arkadaşlığı...

Gelelim Miray Kaya'ya... Bir diğer dedikoduda Mert Ramazan Demir'le Miray Kaya'nın aşk yaşadığı yönünde. Kesinlikle böyle bir şey de yok arkadaşlar. Bu da bir dedikodu. Miray Hanım, Mert'in menajerliğini yapıyor.

Şimdi sizlere bir müjde vermek istiyorum. Çifte kumrular, büyük bir aşktan dolayı çıkan bu kıskançlık krizlerini aştılar. Zaten ayrılmamışlardı. Sadece aralarında kıskançlık krizleri yaşandı. Ayrıca çevrelerindeki bazı dedikoducu arkadaşlarının da onlara zararları dokundu. Afra'nın partide yaptığı açıklama o anlık sinirle yapılmış bir açıklamadır. Bu ikili aynı liseli âşıklar gibi bir aşk yaşıyor. Birbirlerini şiddetli bir şekilde kıskanan bu liseli âşıklar, bugün sette çifte kumrular gibiydi arkadaşlar. Yani Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir aşkı tam gaz devam ediyor."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin