resim yok
29 Mart 2013 - 00:00

ALİ ERSAN’IN BABALIK PROVASI!

“Baba olmak istiyorum, ama hazır değilim.”

Her Cumartesi, saat 20.00’de atv ekranlarında olacak Yağmurdan Kaçarken dizisinin başarılı oyuncularından Ali Ersan Duru canlandırdığı Korkmaz karakteri sebebiyle bir süredir babalık provası yapıyor.

 

Evli ve çocuklu!

Geçtiğimiz sezon atv’de yayınlanan Hayat Devam Ediyor’da izlediğimiz Ali Ersan Duru, yeni dizisinde Carlos Yılmaz karakterinin evli ve çocuklu erkek kardeşi Korkmaz’ı canlandırıyor.

Korkmaz’ın eşi Aynur karakterini canlandıran Enise Ütük ile birçok sahnede ana kucağı ile bebek taşıyan Ali Ersan, deneyimlerini ve baba olmakla ilgili düşüncelerini şöyle anlattı;

 

''Kim istemez ki?''

“Çocukları o kadar çok seviyorum ki! Baba olmayı kim istemez ki? Tabi ki her erkek ister. Korkmaz’ın bebeğiyle ilişkisine alışmak hiç zor olmadı. Babalığı deneyimlemek benim için çok keyifli.”

“Ancak gerçek hayatta ise bazı zorluklar göz korkutabiliyor. Bebek yeğenlerim var ve ağabeylerim bu konuda benim için iyi örnekler. Babalığı deneyimlemek ayrı, baba olmak ayrı. Kesinlikle baba olmak istiyorum. Ama şu an hazır değilim.''

 

Yağmurdan Kaçarken - Nasıl bir hikaye?

Annesi İspanyol, babası Türk çok yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz'ın hikayesi yarın izleyicisiyle buluşacak...

[reklam]
Fotoğrafçı Carlos Yılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor. Yılmaz'ın üvey annesini ise Ebru Şancı oynuyor. Ayrıca dizide, Ayça Erturan, Ezgi Asaroğlu, Furkan Andıç, Ali Ersan Duru, Kazım Akşar, Enise Ütük ve Serkan Şenalp de yer alıyor.

Süreç Film yapımı

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği dizinin, müzikleri Alp Yenier'e ait. Tayfun Güneyer, bu dizide hem senaryo hem de yönetmen koltuğunda.

 

İşte dizi çekimlerinden bir kaç kare:

 

 

 

Yağmurdan Kaçarken dizisinin tüm tanıtım videolarıni izlemek için tıklayın!


 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları