resim yok
13 Temmuz 2011 - 00:00

Dizinin yıldız ismi Erkan Petekkaya'nın yeni projesi: reklam Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yıldız ismi Erkan Petekkaya diziden ayrılıyor. İşte Ali Kaptan'ın yeni projesi...

 

Yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizinin Ali Kaptan'ı Erkan Petekkaya'nın yeni sezonda farklı bir proje ile görmemiz mümkün.. Anımsanacağı gibi dizinin sezon finalinde annesi Hasefe Hanım tarafından vurulan Ali Kaptan'ın yeni sezonda dizide olmayacağı konuşuluyordu.

 
Erkan Petekkaya yeni sezona 'flaş' bir giriş yapması beklenen TNT kanalıyla anlaştı.
 
TNT kanalı için çekilecek bir dizide başrol teklif edilen Erkan Petekkaya'nın bu transfere sıcak baktığı ve her an kabul edeceği belirtildi.
 
Öte yandan Erkan Petekkaya şu sıralar dizide oğlu Mete rolünü canlandıran Aras Bulut İynemli ile birlikte Alanya'da bulunan Ütopia World Otel'de tatil yapıyorlar.. Aras Bulut İymenli'ye kız arkadaşının da eşlik ettiği belirtildi..  
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat