resim yok
27 Kasım 2013 - 11:38
Magazin

O iddialara cevap...

 

Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Perçin'in evine taşındığı iddialarına cevap verdi.

 

YALANLADI

Cilt kanserine yakalanan ve erken teşhis ile ölümün kıyısından dönen oyuncu Altan Gördüm, boşandığı eşi Vahide Perçin'in evine taşındığı iddiasını yalanladı.

Gördüm ''Bu çıkan haber tamamen yazan arkadaşın fantezisidir. Gerekli basın açıklamasını yakında yapacağım'' derken, Vahide Perçin de yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

 

BASIN AÇIKLAMASI

''26 Kasım Salı günü bazı basın yayın kuruluşlarında şahsıma dair hayal mahsulü haberler yer almıştır.

Altan Gördüm ile boşanma sürecinde de kamuoyuna açıkladığımız gibi kızımızın da içinde bulunduğu ilişki, karşılıklı saygı çerçevesinde devam etmektedir.

Salı günü bazı gazete ve internet sitelerinde yer alan “Ortak bir eve taşınma” haberi gerçeği yansıtmamaktadır.

Özel hayatın gizliliği ilkesini ihlal eden bu tip kurgu haberlerin devam etmesi durumunda yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.''

 

GÖRDÜM'ÜN KARİYERİ

1978 yılında, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne girdi. 1979-1980 sezonunda Ankara Sanat Tiyatrosu'nun kurslarına katıldı.[reklam]

1995-1996 sezonuna kadar, AST'de, oyuncu, yönetmen, yönetici ve eğitmen olarak görev yaptı. 1996-2000 yılları arasında özel nedenlerden dolayı, İzmir'de yaşadı.

2000 yılında Devlet Tiyatrosu'ndan aldığı davetle, yetişmiş sanatçı kontenjanından, Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosuna katıldı. Ankara Sanat Tiyatrosu'ndaki pek çok oyunda rol aldı. Sesli ve görüntülü olmak üzere televizyon çalışmalarını sürdürmekte.

Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Vahide Perçin'le evli olan Gördüm, 2013 senesinde eşi ile boşanmıştır. 1994 doğumlu Alize isminde bir kızları var. Altan Gördüm, Hayat Bilgisi dizisinde Panzer Emin Hoca karakterine, Kavak Yelleri dizisinde Kamil karakterine hayat verdi. Son olarak 2011 yılında yayınlanan Canım Babam dizisinde rol almıştır.

Oyuncu son olarak 'Beni Böyle Sev' dizisinde karşımıza çıkıyor.

 

 

ALTAN GÖRDÜM'E BÜYÜK VEFA! DETAYLAR BURADA!


 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat