Anıl Altan sessizliğini bozdu

Son günlerde boşanacakları iddiasıyla gündemde olan Pelin Akil ile Anıl Altan çiftinden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Oyuncu Anıl Altan da konuyla ilgili ilk kez konuştu.

Berfin Sengil
27 Mayıs 2024 - 14:53
Magazin

2016 yılında evlenen ve ikiz çocukları bulunan Pelin  Akil ile Anıl Altan çifti, boşanma iddialarıyla gündemde. Çiftin yan yana görünmediği zamanlar da dedikodulara neden olurken, Anıl Altan da sonunda sessizliğini bozdu.

İlk olarak bir etkinlik sırasında boşanma iddiaları sorulan Pelin Akil, "Bunu ispatlamak için bir şey yapmaya gerek yok. Her şey ortada. Tabii ki tartışmalarımız oluyor. Bunlar kulaktan kulağa farklı şekilde yayılıyor. Boşanma gibi bir durumumuz şu anda yok" diye konuşmuştu.

Daha sonra çift bir arada görüntülenirken Pelin Akil, "Tabii ki bizim de kavgalarımız var, oluyor da, bu her evde var. İkiz çocuk kolay değil, biz gayet mutluyuz. Bu dedikodular başkalarını yorabilir, biz yorulmuyoruz, ayrılmıyoruz da. Daha önce de bu tarz sorular soruldu. Kavga, anlaşmazlık her evde var. Olmazsa zaten o evlilikte bir tezat vardır. Kavga evin tadı tuzu" demişti.

'Yine Bir Sürü Fotoğraf Atmalıyız'

Geçtiğimiz akşam bir mekan çıkışında arkadaşıyla birlikte objektiflere yansıyan Anıl Altan ilk kez boşanma dedikoduları hakkında konuştu.

Anıl Altan şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşlar, böyle bir şey söz konusu değil. Bugün de arkadaşımla denk geldik size. Normalde birlikte de çıktığımız zamanlar oluyor.

Geçtiğimiz günlerde de tatildeydik birlikte fotoğraflarımızı da paylaştık. Her şey olağan akışında herhangi bir sorun yok. Yine tatile gideceğiz, anlaşılan yine bir sürü fotoğraf atmamız lazım."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin