resim yok
06 Ağustos 2012 - 00:00

Yapımcılığını Ercan Narınç Film Ercan Narınç’ın yaptığı, yönetmenliği Haydar Işık’a, Senaryosu Şeyda Delibaşı’na ait “Oğlum Bak Git” filminin çekimleri 9 Ağustos 2012 Perşembe günü başlıyor.

Yavuz Seçkin ve Esra Sönmezer’in başrolünü paylaşacakları “Oğlum Bak Git” için filmin yönetmeni Haydar Işık, 4 haftalık bir iş programı uygulayacak.

İstanbul ve Silivri de yapılacak çekimlerde Yavuz Seçkin ve Esra Sönmezer’in yanı sıra Çetin Atay, Selahattin Taşdöğen, Orhan Aydın ve Sibel Gökçe’de rol alacak.

Yapımcı Ercan Narınç, "Bu sinema filmi için filme adını veren olayın videosunu izlediğimiz ilk an karar verdik. Sinema sektörünün en değerli kalemlerinden biri olan Şeyda Delibaşı’nın kaleme aldığı senaryomuzla, oyuncu kadromuzla 2012 yılının en iyi komedi filmine imza atacağız. Yola Arzu Yanardağ ile çıkmıştık ama süreç içinde gördük ki film çekimleri süresince sıkıntılar yaşayacağız bu nedenle kadro değişikliğine gittik ve bayan başrol için Esra Sönmezer ile anlaştık. Övünmek gibi olmasın ama galiba bu kadro ile yılın en iyi komedi filmini seyirciye sunacağız” dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat