resim yok
07 Şubat 2012 - 00:00

 

Aynı dizide rol aldığı Gamze Özçelik ile aşk yaşadığı iddia edilen Berk Oktay , bir basın açıklaması yaptı
 
Bu iddiaların ardından Berk Oktay bir basın açıklaması yaptı:
 
“Değerli Basın Mensubu arkadaşlarım;
 
 Bugün ben ve rol arkadaşım Gamze Özçelik ile ilgili yazılı ve görsel basında çıkan haberler hakkında sizleri bilgilendirmek isterim.
 
 Hakkımızda çıkan aşk iddialarının aslı yoktur. Bilmiş olduğunuz gibi bizler vaktinin büyük çoğunluğunu yaptığımız is dolayısıyla ekip olarak birlikte geçiren insanlarız. O nedenle bizlerin is çıkışlarında veya setten arta kalan zamanlarımızda birlikte zaman geçirmemiz kadar doğal bir şey yoktur.
 
 Ayrıca Merve Şarapçıoğlu ile Gamze Özçelik yüzünden ayrıldığım iddiası tamamen yalandır. Nişanlı olmamama rağmen olmuş gibi yazılmam, başka biri için nisanlısını terk etti diye haber yapılması beni, ailemi, adı gecen insanları ve ailelerini hem üzmüş hem de zor durumda bırakmıştır. Bu zamana kadar özel hayatımda birisi olduğunda saklamadan elinden tutup çıkmayı prensip edinmiş birisi olarak aslı olmayan haberlerin yapılmamasını sizlerden rica ederim. Konuya ve hassasiyetine saygı duyacağınızdan şüphem yoktur.
 
 
İşte o haber:
 
Vatan Gazetesi'nde yer alan haberde “Arka Sokaklar” dizisinde tanışıp evlendiği Uğur Pektaş’tan 1 ay önce boşanan Gamze Özçelik aşkı yine aynı sette buldu. Özçelik’in dizide Sinan Komiseri canlandıran Berk Oktay ile birlikte olduğu öne sürüldü.
 
Oyuncu Gamze Özçelik 3 yıl önce “Arka Sokaklar” dizisinin setinde tanışıp evlendiği Uğur Pektaş’tan 1 ay önce boşanmıştı. Ayrılık gerekçesini ‘Şiddetli geçimsizlik’ olarak gösteren çiftin 1 yaşındaki oğulları Murathan’ın velayeti ise Özçelik’e verilmişti. Boşandıktan sonra sessizliğe bürünen çiftten Gamze Özçelik cumartesi akşamı Suadiye’de Monc isimli kulüpte ortaya çıktı. Yanında “Arka Sokaklar” dizisinde Sinan Komiseri canlandıran rol arkadaşı Berk Oktay da vardı. İddiaya göre çift mekanda sürekli elele göz gözeydi ve oldukça samimiydi.
 
‘Özel hayatımı konuşmayacağım’             
 
Vatan gazetesinde konuşan Gamze Özçelik bu iddiayla ilgili olarak şunları söyledi: “Dünkü mekan o kadar kalabalıktı ki kıpırdamaya yer yoktu. Ayrıca beni setten herhangi biriyle her zaman görebilirler. Böyle saçmasapan konularla ilgili konuşmayacağım. Çünkü bu işin malzemesi olmak istemiyorum. Ayrıca özel hayatımla ilgili hiçbir zaman konuşmadım, konuşmayacağım. Şunu öğrendim bir şeye evet desen de hayır desen de malzeme oluyorsun, bu yüzden de susacağım”
 
‘Şu an için yok...’
 
Berk Oktay ise “Şu an için öyle bir şey yok, olursa söyleriz. Sonuçta ortada ahlaksızca bir durum yok. Her şey olabilir ama şu an öyle bir şey yok. Orası arkadaş grubuyla gittiğimiz bir yer. Bizim için ‘samimi eğlendiler’ diyorlarsa şunu belirteyim ben yanımdaki erkek arkadaşımla da çok samimiydim, çünkü içerisi çok kalabalıktı. Biz arkadaşlarımızla çıkıp, geziyoruz. Dizilerde o kadar çok vakit geçiriyoruz ki... Zamanla bütün her şeyimizi paylaştığımız insanlar onlar oluyor. Onun için de gün gelir iki insan birbirine bir şey hissederse bunu saklamaz, ortaya çıkar.”
 
Nişanlısını terk etti
 
Öte yandan Berk Oktay’ın Kasım ayında nişanlandığı sevgilisi Merve Şarapçıoğlu’ndan da Gamze Özçelik yüzünden ayrıldığı da söylentiler arasında. İddiaya göre Berk Oktay Gamze Özçelik’in Aralık ayında boşanmasının ardından nişanlısı Merve Şarapçıoğlu’na ayrılmak istediğini söyledi. Evlilik hazırlıkları yapan nişanlısı Merve Şarapçıoğlu’nun “Neden?” sorusuna ise “Evliliğe hazır değilim” yanıtını verdi.
 
Gözler eski eşte
 
Bu iddia üzerine gözler Arka Sokaklar’da Murat Komiseri canlandıran Özçelik’in boşandığı eşi Uğur Pektaş’a çevrildi. Çünkü Pektaş’ın dizide Sinan Komiser rolündeki Berk Oktay’la karşılıklı oynadığı sahneler fazla...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat