resim yok
10 Nisan 2014 - 10:24
Magazin

'Kendime İyi Bak'

''Gişe kaygımız yok!''

İzleyicinin daha çok çocuk programları ve dizilerden tanıdığı Serhan Arslan'ın ilk yönetmenlik denemesi (filmin diğer yönetmen Ruhi Yapıcı) 'Kendime İyi Bak'ın galası önceki gün yapıldı.


İşte galadan yansıyanlar:

 

GALA GECESİ

Başrollerini Aslı Tandoğan, Çağdaş Onur Öztürk ve Begüm Birgören'in paylaştığı 'Kendime İyi Bak' filminin galası önceki akşam Deniz Private Cinecity'de gerçekleşti.

 

SANAT CAMİASINDAN...

Yarın vizyona girecek olan filmin galasına çok az sayıda davetli katılırken, sanat camiasından ise neredeyse kimsenin galaya gelmemiş olması dikkatlerden kaçmadı.

İlk sinema filmini çeken yönetmen Serhan Arslan, şöyle konuştu:

 

''GİŞE KAYGIMIZ YOK''

"Filmi çekerken büyük zevk aldık. Uzun yıllardan beri aklımızda olan bir projeydi, bu zamana nasip oldu.

Gişe kaygısı duymuyoruz açıkcası çünkü iyi bir iş çıkardık."

Dramatik bir aşk hikayesini anlatan filmin galasında en çok konuşulan konu ise cesur sahneler oldu.[reklam]

Filmin görüntü yönetmenliğini Hollywood filmlerinin usta ismi Jeff Dollen üstlenmişti.

 

FİLMİN HİKAYESİ

Yeşim ve Emre bir süredir birlikte olan ve evlilik kararı alan genç bir çifttir. Artık düğünlerine bir hafta kalmıştır ve son hazırlıklar devam etmektedir.

Emre davetiyelerini vermek için arkadaş grubuyla toplanır ve bu buluşmaya eski sevgilisi Begüm de gelir.

Begüm'ü böylesine beklenmedik bir anda gören Emre'nin kafası karışmaya başlar ve durum Yeşim'le olan ilişkisini de etkiler.

Begüm'ün amacı da Emre'nin kafasının daha da karışmasını sağlamaktadır ve başarılı da olmuştur. Emre şimdi düğününe bir hafta kala iki kadın arasında sıkışıp kalmıştır.

 

 

NEBAHAT ÇEHRE'NİN 'A.Ş.K.' SİTEMİ! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat