Ayça Tekindor'u yıkan haber!

Ayça Tekindor'u yıkan telefon: "maalesef annenizi kaybettik"

resim yok
07 Kasım 2013 - 15:46
Magazin

Acı haber!

 

Ayça Tekindor'un büyük üzüntüsü...

 

O SÖZLER

Ayça Tekindor'u yıkan telefon: "maalesef annenizi kaybettik"

 

YIKILDI

Şarkıcı Ayça Tekindor, dün akşam saatlerinde aldığı telefonla adeta yıkıldı.

 

KALP KRİZİ

Tekindor'un TV çekimleri için ev dışında bulunduğu sırada annesinin fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldığı ve tüm müdalelere rağmen annesinin kalp krizi sonucu hayata veda ettiği öğrenildi.

Annesinin ölüm haberini çekimler sırasında hastaneden aldığı telefonla öğendiği belirtilen Tekindor'un, bu telefonla adeta yıkıldığı konuşuldu.

 

KARİYERİ

Zaga'da yer aldığı skeçlerle adını duyuran Ayça, Elli Kokkinou'nun "Masai" şarkısının Türkçe versiyonu "Yıkılıyo" ile üne kavuştu.

Şarkıda, skeçlerinde ve yer aldığı reklam filmlerinde "Yıkılıyo", "Şişt! Bıyıklı" ve "Degajeme doğru" gibi sözler kendisiyle özleşmiştir. Aktör Çetin Tekindor'un yeğenidir.

İlk albümü "Yıkılıyo" 9 Ağustos 2004 tarihinde çıkmıştır. İlk albüme eklenen "Çekicek Kulaklarımı" şarkısıyla ve remix ilaveleriyle yayınladığı "Çekicek Kulaklarımı" albümü 27 Temmuz 2005'de yayınlanmıştır.

Mete Özgencil'le çalıştığı üçüncü albümü "Ciddiyete Davet"i 7 Şubat 2008 tarihinde yayınlamıştır. Albümün çıkış şarkısı "Kanar mıyım" olmuştur.[reklam]

2008 yılı içerisinde Resmi İnternet ve Fan Club sitesi www.aycatekindor.biz açılmıştır. 2009 Ocak ayında ise çıkardığı Ayça adlı 2 şarkıdan oluşan MaxiSingle'ı ile tekrar sevenleriye buluştu.

Ayça Tekindor TRT Müzik kanalında Deniz Yıldızı adlı programın sunuculuğunu yaptı.

 

DİSKOGRAFİ

Yıkılıyo (2004)

Çekicek Kulaklarımı (2005)

Ciddiyete Davet (2008)

Bilmece (2009)

Yerse (Single) (2010)

 

http://img545.imageshack.us/img545/9707/jy2k.jpg

 

ÜNLÜ OYUNCU ÖLÜMDEN DÖNDÜ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat