Ayşe Özyılmazel'den ilginç açıklama!

Ayşe Özyılmazel- Berk Suyabatmaz beraberliği sona erdi.

resim yok
11 Kasım 2013 - 10:12
Magazin

Ayşe Özyılmazel- Berk Suyabatmaz beraberliği sona erdi.


Ayşe Özyılmazel: Ayrıldık ama aldatılmadım

 

NİŞANTAŞI'NDA

Ayşe Özyılmazel, önceki akşam Nişantaşı'ndaki bir mekânda arkadaşlarıyla bir araya geldi.

 

İDDİALARA YANIT VERDİ

Bir yakınının sağlığına kavuşması şerefine kutlama yaptıklarını söyleyen Özyılmazel, sevgilisi Berk Suyabatmaz tarafından aldatıldığı iddiasına da yanıt verdi.


"ALDATMA YOK"

İlişkilerinin bir süre önce bittiğini belirten Özyılmazel;

 

"Aldatılma gibi bir şey yok. Biz o olaydan önce ayrılmıştık. İlişkinin sonrasında ne olduğu beni ilgilendirmiyor.

 

Herkes tercih ettiği hayatı yaşıyor. Benim açımdan hiçbir problem yok" dedi.

 

KARİYERİ

Ayşe Özyılmazel, 24 Ekim 1979'da Oya Germen ve ünlü sanatçı Neco'nun kızı olarak İstanbul'da doğmuştur. Zeynep Özyılmazel adında bir ablası ve Leyla Özyılmazel adlı bir kız kardeşi vardır. İstek Semiha Şakir Lisesi'nden 1997 yılında mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Sinema Bölümü'nünden 2001 yılında mezun olmuştur.

 

''Sana Bi'şey Olmasın" adında bir kitap çıkarmıştır. İstanbul Gelişim Orkestrası'nda bir süre görev aldıktan sonra Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamıştır ve halen bu gazetedeki görevine devam etmektedir.[reklam]

01 Temmuz 2011 Cuma günü reklamcı Ali Taran ile Bodrum'da dünya evine girmiştir. Fakat evlilikleri 28 Nisan 2012 günü sona ermiştir.

21 Aralık 2009'da kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Bu albümde sanatçıya Yalın, Mert Ekren, Teoman, Tufan Taş, Nurkan Renda gibi isimler eşlik etmiş, albümün fotoğraflarını ise ablası Zeynep Özyılmazel çekmiştir.

 

Sanatçının müzik kariyerindeki ilk video klip ise Hakan Yonat tarafından, sözleri kendisine, müziği ise aynı zamanda albümünün de prodüktörlüğünü yapan Mert Ekren'e ait olan "Enerji"'ye çekilmiştir. 02 Temmuz 2012'den itibaren bir müddet Star TV'de Alişan ile Ayşe ile Alişan adlı programı sundu.

 

 

MERYEM UZERLİ - CAN ATEŞ İLİŞKİSİ HAKKINDA İLGİNÇ BİR YAZI!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat