resim yok
09 Mayıs 2011 - 00:00

Cem Aslan'ın silahından çıkan kurşun, hedefini şaşırır ve Ayşegül'ü vurur. Artık kaçmak zorunda. Ama nereye? Ve nasıl?

Ayşegül hastanede yaşam savaşı vermektedir. Çetin Cem Aslan'a karşı, büyük bir öfke duymaktadır. Bundan sonra Cem Aslan artık onun can düşmanıdır.

Korkunç haberi alan Arzu ve Ali, hastaneye koşturur. Arzu ve Ceyla arasında soğuk rüzgarlar esiyor olsa bile, hesaplaşmak için doğru zaman değil. Gerginliklerini ertelemek zorunda kalırlar.

Su bütün olanların sorumlusu olarak kendini görür. En büyük destekçisi Demir'dir. Su'ya bir suçu olmadığını söylese bile, onu ikna edemez. Su kendini bir şeyler yapmak zorunda hisseder.

Fikriye herşeye rağmen torununu gizler. Su, Fikriye'nin, Cem Aslan'ın nerede olduğunu bildiğini öğrenir. Bir karar verir. Babaannesinden gizli yola çıkar. Cem Aslan'ı teslim olmaya ikna edeceğine emindir. Ama yola çıktığında arkasında onu takip eden birinin daha olduğundan habersizdir. Bu yolun sonunda herkesi büyük bir hesaplaşma beklemektedir. 

Yayın Tarihi: 9 Mayıs Pazartesi
Yayın Saati: 20:00

 

Küçük Sırlar 41. Bölüm Fragmanı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat