resim yok
02 Kasım 2011 - 00:00

 

Nurgül Yeşilçay, komşusu ve Tuba Büyüküstün’ün eski sevgilisi Tolga Karaçelik’le birlikte. ‘Sensiz Olmaz’daki kocası da Tuba’nın ikizlerinin babası
 
Sensiz Olmaz dizisinin yıldızı Nurgül Yeşilçay, 6 yıldır alt komşusu olan Altın Portakallı yönetmen Tolga Karaçelik’le beraberlik yaşamaya başladı. Nurgül Yeşilçay’ın çok yakın arkadaş olduğu Karaçelik ile ilişkisi ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi. Tolga Karaçelik geçen kış, Onur Saylak’la yeni ayrılan Tuba Büyüküstün ile kısa süreli bir beraberlik yaşamıştı. Tuba Büyüküstün 2 ay beraber olduğu Karaçelik’ten ayrılıp tekrar Onur Saylak’a döndü. Bu durum Tolga Karaçelik’i çok üzdü ve yakın arkadaşlarına, kendisini kullanılmış gibi hissettiğini söyledi. Tuba Büyüküstün geçen yaz ikiz bebeklere hamile kalınca da Onur Saylak ile evlendi. Nikâhın hemen ardından Onur Saylak, Nurgül Yeşilçay’ın “Sensiz Olmaz” dizisinde eşini canlandırmaya başladı. Dizisinde Büyüküstün’ün eşiyle kamera karşına geçen Nurgül Yeşilçay’ın geçen günlerde de bu kez Büyüküstün’ün eski sevgilisi Tolga Karaçelik ile aşk yaşamaya başlaması “Nurgül Tuba’nın eşiyle dizide evli, eski sevgilisiyle de gerçekte sevgili” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
murat3434
slm sizi izlerken keyifle izliyorum çök iyi bir oyuncusunuz tebrikler