resim yok
25 Haziran 2011 - 00:00

 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Balıkçı'sı canlı yayında şiir okudu, okuduğu şiiri Birand'a adadı. Ünlü oyuncu dizinin gelecek sezonu için ise ser verdi sır vermedi...

 

Geçtiğimiz gün sezon finalini yaparak tatile çıkan Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Balıkçı'sı NTV ekranlarında ana habere konuk oldu. Geçtiğimiz haftalarda 6. şiir kitabıyla okurlarının karşısına geçen ünlü oyuncu Orhan Alkaya canlı yayında şiir okudu.

Ünlü oyuncu Orhan Alkaya NTV ekranlarında dizinin merak konusu olan sorularına cevap vermekten ısrarla kaçındı. Sonay Dikkaya'nın 'Balıkçı öldü mü, dizide neler olacak?' sorularıyla Orhan Alkaya'dan bazı tüyolar almaya çalışsa da başarılı olamadı. Orhan Alkaya "Bu konuda tahmin edeceğiniz gibi ser veririm sır vermem" diyerek gelecek sezon dizide yaşanacaklara dair bir şey söylemedi.

Orhan Alkaya, Dikkaya'nın ricası üzerine canlı yayında kitabından bir şiir de okudu. Şiiri ameliyat geçiren Mehmet Ali Birand'a adayan Alkaya, usta gazeteciye 'geçmiş olsun' dileklerini de iletti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat