Barış Kılıç: 'Kurallarıma aykırı gelmezse neden olmasın'

Kızılcık Şerbeti'nde Ömer'i canlandıran Barış Kılıç, Türk dizi ve sinema sektörüne yönelik artan ilgiyi, "Dünyada ses getirmemiz çok gurur verici bir durum" sözleriyle değerlendirdi.

Berfin Sengil
30 Mayıs 2024 - 13:27
Magazin

Show TV'nin sevilen yapımlarından Kızılcık Şerbeti'nde Ömer karakterine hayat veren Barış Kılıç, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Kılıç güzel bir tatil yapmak istediğini belirtti.

'Birlikteliği Arttırmamız Gerekiyor'

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; Barış Kılıç, Türk dizi ve sinema sektörüne son yıllarda ilginin artmasını, "Dünya'da ses getirmemiz çok gurur verici bir durum, sektör olarak daha çok birlikteliği arttırmamız gerekiyor, bu başarı umarım artarak devam eder" sözleriyle dile getirdi.

'Yeşilçam Baş Tacımız'

Perihan Savaş'ın sektörün başarısında Yeşilçam'ın büyük payı olduğunu söylemesiyle ilgili Kılıç, "Kesinlikle doğru söylemiş, bizim baş tacımızdır her zaman. Yeşilçam olmazsa bizler olamayız, hala o işleri izleyip ağlayıp gülüyoruz, iyi ki varlar" dedi.

'Kurallarıma Aykırı Gelmezse Olur'

Barış Kılıç, Ortadoğu ülkelerinden Türk oyunculara gelen yemek ve davet teklifleri hakkında ise, "Bazı kurallarıma aykırı gelmezse neden olmasın. Uygun şeylerse yapmaya çalışıyoruz. Bence bu ilgi ve alaka güzel şeyler, herkesin kendi tercihi, saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı.

resim yok
İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin