resim yok
21 Temmuz 2011 - 00:00

Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’tan hamile kalan Tuba Büyüküstün, ayrı yumurta ikizleri dünyaya getirecek. Çift bu ay sonunda yurtdışında evlenecek

 
Geçen yıldan beri beraber olduğu “Gönülçelen” dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’tan hamile kalan Tuba Büyüküstün ayrı yumurta ikizleri dünyaya getirecek. Tuba Büyüküstün’ün hamile olduğu iddiasını önceki hafta habershow.com gündeme getirdiğinde ünlü yıldızı tanıyan herkes çok şaşırmıştı. Konuyla ilgili bir süre sessizliğini koruyan Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak daha sona yakın çevresine ikiz bebek beklediklerini itiraf etti. Hamileliği 3 aya yaklaşan Büyüküstün, yurtdışı tatili sırasında yaşadığı mide bulantılarının ardından sevgilisiyle doktora başvurdu ve yapılan kontrollerde hamile olduğunu, üstelik bebeklerin de ayrı yumurta ikizi olduğunu öğrendi.
 
Ihlamurlar Altında”, “Asi” ve son olarak “Gönülçelen” nedeniyle 6 yıldır ara vermeden çalıştığı için bu yıl dizi yapmama kararı alan 29 yaşındaki Tuba Büyüküstün, sevgilisiyle bebeğini dünyaya getirmeye karar verdi. Hemen evlilik hazırlıklarına başlayan Büyüküstün anne ve babasından onay aldı. Çift bu ay sonu yurtdışında nikâh masasına oturacak.
 
Tuba Büyüküstün geçen yıl verdiği bir röportajda “Genç yaşta anne olmak isterdim. Tabii çocuk yapacağım erkek çok önemli. Birlikte olduğum adam için daha ilk başta ‘Acaba ben bundan çocuk ister miyim?’ diye kendime sorarım. Kararım olumsuzsa, o ilişki uzun sürmez” demişti. Şu günlerde tatil yapan çiftten Onur Saylak, nikâh sonrası İstanbul’a dönecek ve Gold Film’in “Sensiz Olmaz” dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın kocasını canlandıracak
 
Tolga Karaçelik isyanlarda
Tuba Büyüküstün’le Onur Saylak 4 yıl önce “Asi” dizisinin setinde tanıştı. O dönem Tuba Büyüküstün dizideki rol arkadaşı Saygın Soysal ile ilişki yaşadı. Büyüküstün Soysal’dan ayrıldıktan sonra dizinin görüntü yönetmeni Sami Saydan ile ilişki yaşamaya başladı. Saydan Büyüküstün’e evlenme teklif etti ama Büyüküstün bu ilişkiyi noktaladı. ‘Gönülçelen’ dizisine başladığında adı Cansel Elçin ile anılan Büyüküstün diğer rol arkadaşı Onur Saylak’a gönlünü kaptırdı. Saylak ile geçen şubat ayında ayrılan Büyüküstün, Altın Portakallı genç yönetmen Tolga Karaçelik ile 2 ay ilişki yaşayıp sonra tekrar Saylak’a döndü. Karaçelik’in, yakın çevresine “Tuba beni Onur’u kıskandırmak için kullandı” yorumunu yaptığı iddia edildi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat