resim yok
27 Aralık 2011 - 00:00

 

Star TV’nin fenomen dizisi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”nin pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde Fenerbahçeli taraftarları kızdıran bir replik ekrana geldi
 
Tribünlerde zaman zaman Beşiktaşlı taraftarların Fenerbahçe aleyhinde söyledikleri küfürlü tezahürat, küfür kısmı kullanılmadan Zafer Algöz’ün canlandırdığı istihbarat başkanı tarafından söylendi. Ekrana gelen sahnede Memduh ile İstihbarat Başkanı bir aracın içerisinde konuşurken Memduh’un kendisine yolladığı mesajdan rahatsızlığını dile getirince İstihbarat Başkanı, Beşiktaşlı taraftarların Fenerbahçe’ye yönelik olarak söylediği küfürlü tezahüratı “Geçmişin üstüne çekelim bir sünger, ama son kez... anladın sen onu” diye cevap verdi. Bu cümle Fenerbahçe taraftarlarını kızdırdı. Gelen yoğun tepkiler üzerine “Behzat Ç.”nin senaristlerinden Ercan Mehmet Erdem twitter’dan “Behzat Ç.’de Fenerbahçe’ye laf atanların kim olduğuna dikkat edilirse nereye gönderme yapıldığı daha net anlaşılır. Ben de Fenerbahçeliyim!” açıklamasını yaptı. 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat