Beni Böyle Sev, sosyal medyada ses getiriyor!

BSK Yapım tarafından TRT1 İçin hazırlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizi sosyal medyanın fenomeni haline geldi.

resim yok
27 Haziran 2013 - 11:53
Röportaj

BSK Yapım tarafından TRT1 İçin hazırlanan “Beni Böyle Sev” isimli dizi sosyal medyanın fenomeni haline geldi.
 

Büyük beğeni topluyor


Her hafta Pazartesi akşamı saat 19.45 de ekrana gelen dizi kısa sürede üniversite gençliği ve evli çiftler arasında büyük beğeni topladı.

Özel bir araştırma şirketinin sosyal medya üzerinde yaptığı ankete 3500 kişi katıldı.

 

Anket sonucu

Ankete katılanlara sorulan “hangi diziyi neden seyrediyorsunuz sorusuna” 2100 kişi “Beni Böyle Sev” dizisini seyrettiklerini, kadronun genç ve tecrübeli oyuncuların karmasından oluşuyor ve hikâyenin adeta kendi hayatlarından bir kesit sunduğunu söyleyerek oy kullandılar.

Dizinin yapımcısı Çağrı Bingüller:

''Dizinin yayınladığı akşamın ertesi özellikle üniversiteli gençlerden çok mesaj alıyorduk, dizinin gençler ararsında bu kadar çok seviliyor olması bizleri gerçekten çok mutlu etti.

 

Başarılı bir ekip çalışmasının seyirciden geçer not alması sevindirici, bu demektir ki çalışmalarımıza daha sıkı sarılacağız” dedi.

Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur, Altan Gördüm, Erdem Akakçe, Didem İnselel, Atılgan Gümüş, Burcu Biricik, Mert Turak, Bala Atabek, Burcu Altın, Fatih Koyunoğlu, Meral Asiltürk’ün rol aldığı “Beni Böyle Sev” in bu sezon üç üniversite, beş özel kuruluş, iki liseden ödül alırken sosyal medya üzerindeki anketten de birinci çıkması ekibi mutlu etti.

Sezon finali yaklaşıyor

Dizi, bir yandan da sezon finaline doğru yaklaşıyor. Beni Böyle Sev, 15.Temmuz'da sezon finali yapacak.
[reklam]
Dizi hakkında

Dizi, genç yaşlarında, kısa süreli ilişikleri tercih etmeyerek, ilk görüşte birbirlerine âşık olan üniversiteli bir öğrenci çiftin hikâyesini anlatmaktadır.

Zengin ve yakışıklı, fakat gayet mütevazı Ömer ile; öksüz büyümüş, ancak buna rağmen yaşam dolu bir genç kız olan Ayşem'in yıldırım aşkları, uzun bir maceradan sonra evlilikle noktalanır. Ancak evlilik, hayat mücadelesi içerisinde onlar için mutlu bir son değil, sadece bir başlangıçtır.

İlk bölümü 11 Şubat 2013 tarihinde yayınlanan dizinin başrollerini, genç oyuncular Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı paylaşmaktadır. Yapım, adını Orhan Gencebay'ın 1976 tarihli Sarhoşun Biri albümünde yer alan Beni Böyle Sev adlı eserinden almaktadır.

Dizi İstanbul ve Akçaabat'ta çeşitli mekanlarda çekilmektedir. Hayalî "Yeni Bakış Üniversitesi" çekimleri, Tuzla'daki Okan Üniversitesi'nde gerçekleştirilmektedir. Reha Bey'lerin oturdukları villa Sarıyer'de, Ayşem'in amcasının oturduğu ev ise Suadiye'de bulunmaktadır. Sokak çekimleri ise genellikle Üsküdar civarında gerçekleştirilmektedir.

 

 

BENİ BÖYLE SEV SETİNDE İLGİNÇ OLAY! DETAYLAR!

 

BENİ BÖYLE SEV 20. bölüm fragmanı için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat