Benim Hala Umudum Var oyuncuları arasında neden kriz çıktı?

'Benim Hala Umudum Var' dizisinin iki erkek oyuncusu arasında başrol kapışması yaşanıyor.

resim yok
10 Temmuz 2013 - 09:51
Magazin

Star TV'nin ilgiyle takip edilen yeni dizisi 'Benim Hala Umudum Var' dizisinin iki erkek oyuncusu arasında başrol kapışması yaşanıyor!

 

Kriz çıktı!

Tecrübeli oyuncu Berk Oktay, başrolü ilk kez kamera karşısına geçen Şükrü Özyıldız’a kaptırınca kriz çıkardı.

 

Tepkisinin nedeni

Bugüne kadar Akasya Durağı, Arka Sokaklar ve Alev Alev dizilerinde başrol oynayan Berk Oktay, ilk kez kamera karşısına geçen Şükrü Özyıldız’ın rolünün kendisinden daha önde olduğunu öğrenince tepki gösterdi.

 

İlginç yöntem sonucunda...

Ancak dizinin yapımcısı Faruk Turgut sorunun çözülmesi için ilginç bir yöntem buldu.

Turgut, Berk Oktay’a ikinci rolde olmasına rağmen başrol oyuncusundan daha fazla ücret verince sorun çözüldü.
 
BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Dizide ikinci rolde olan Berk Oktay, bölüm başına 20 bin TL alırken, başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız 15 bin TL almayı kabul etti.

Böylece ilk kez bir dizide ikinci rolde yer alan oyuncu, başrol oyuncusundan daha fazla ücret almış oldu.

Tüm kişilerde önde!

Benim Hala Umudum Var, ekran macerasına izlenme oranları açısından güzel başladı. Dizi, bu hafta başında ekranlara gelen ikinci bölümüyle tüm kişiler kategorisinde hem genel klasmanda hem de dizi sıralamasında zirveye yerleşti.
[reklam]
Bu hafta neler yaşandı?

Dizinin bu hafta ekranlara gelen bölümünde neler yaşandı? İşte bu haftanın kısa özeti: Umut ve Ozan’ın öpüştüğünü gören Musa delirir. Ozan’ı döver. Umut’u bir daha Ozan’la görüşmemesi konusunda kesin bir dille uyarır. Umut’un Ozan’la ilişkisi bu şekilde evde de öğrenilmiş olur.

Umut bir taraftan Ozan’la ilişkisini evdekilerden gizli saklı yaşarken bir taraftan da Ozan’ın kendisine yalanlar söylediğinden kuşkulanmaktadır. Bu kuşkularının üzerine gitmeye karar verir. Ozan’ı gizlice takip eder.

Bu takibin sonunda Ozan’ın yaşadığını iddia ettiği evde değil de zengin bir evde yaşadığını öğrenir. Acaba Umut Ozan’ın gerçek kimliğini öğrenebilecek midir?


 

DİZİNİN İZLENME ORANLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat