resim yok
01 Nisan 2013 - 00:00

Ünlü yönetmenden sert eleştiri!

 

Yönetmen Mustafa Altıoklar, Beren Saat ile Tuba Büyüküstün'ün oyunculuk anlamında kendilerini geliştirmeleri gerektiğini söyledi.

 

İki oyuncu hakkında konuştu


Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar'dan 20 Dakika dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün ve İntikam dizisiyle adından söz ettirmeye devam eden Beren Saat'e ciddi ve sert eleştiri!

Karaköy'de düzenlenen bir partiye katılan Mustafa Altıoklar, Tuba Büyüküstün ve Beren Saat'in oyunculuklarının yetersiz olduğu belirtip ekledi:

 

''Yetersizler''
 

''Bence ikisi de oyunculuk anlamında kendilerini geliştirmeliler!''

 

Bakalım Mustafa Altıoklar'ın bu eleştirilerine her iki oyuncudan bir karşılık gelecek mi...

 

 

Tuba Büyüküstün foto-galeri için tıkla!

 

Beren Saat foto-galeri için tıkla!

 

20 Dakika 13. bölüm fragmanları için tıkla!

 

İntikam 13. bölüm fragmanı için tıkla!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Adele_95
Mustafa Altıoklar kimse ben onu tanımıyorum gerçekten de, ben Azeriyim, Türk değilim. Vikipedya'yı açtım baktım bunlar çıktı karşıma: Fizyoterapist, Yönetmen, Senarist, Yapımcı, Oyuncu. Bir insan bu kadar işi yapabilir mi? İnsan bir iş yapar, doğru düzgün yapar. Mesela Mahsun Kırmızıgül yönetmen oldu, şarkıcılığı bıraktı, ben görüyorum ki bu kişi dizi sektörünün içine girince yönetmenlik kalmamış, yapımcılık kalmamış hepsini yapmış. Saygısızlık etmek istemem ama ben bu düşüncelere katılmıyorum. Tuba için olanlara hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç katılmıyorum. Oyunculukta önemli olan insana o duyguyu verebilmesidir ki yalnızca ben değil tüm Azerbaycan ona hayranız. 20 Dakika'yı severek izliyoruz. Burda 20 Dakika'nın günü sabırsızlıkla bekleniyor. Bu yönetmen bence kıskançlık etmiş, çünkü o ne 'Asii' çekti ne de 'Aşk-ı Memnu. \%100 biliyorum Tuba simdi dizi çek oynarım dese senaryosunu bile kendi yazar onu oynatmak için... Tuba'yı çok seviyorummmmmmmm.