Berrak Tüzünataç suçlamalara ne yanıt verdi?

Ünlülerin gözaltına alındığı narkotik operasyonunda aranan isimler arasında yer alan ve yurtdışında bulunduğu için gözaltına alınamayan Berrak Tüzünataç, dün sabah Türkiye'ye dönmüş ve avukatıyla emniyete gelerek teslim olmuştu.

resim yok
22 Ağustos 2013 - 10:25
Magazin

Ünlülerin gözaltına alındığı narkotik operasyonunda aranan isimler arasında yer alan ve yurtdışında bulunduğu için gözaltına alınamayan Berrak Tüzünataç, dün sabah Türkiye'ye dönmüş ve avukatıyla emniyete gelerek teslim olmuştu.

Ünlülerin gözaltına alındığı operasyonda Berrak Tüzünataç için de yakalama kararı çıkmıştı.

 

Yurtdışında bulunan Tüzünataç gözaltına alınamamıştı.

 

SUÇLAMAYI REDDETTİ

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek ifade veren Berrak Tüzünataç'ın uyuşturucu kullanmakla suçlandığı, ancak ünlü oyuncunun suçlamayı kabul etmediği öğrenildi.

 

ÖNCE ADLİ TIP KURUMU'NA...

 

Hakkındaki suçlamayı reddeden Berrak Tüzünataç, kan ve saç örneği alınması için polis tarafından Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

 

SERBEST KALDI

 

Daha sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Tüzünataç sağlık kontrolünün ardından buradan serbest kaldı.

 

İTALYA'YA GİTTİ

 

Uyuşturucu operasyonu sırasında ABD’de olan Berrak Tüzünataç, gözaltılardan sonra Türkiye’ye gelmemişti. Ünlü oyuncu tatiline İtalya’ya giderek devam etmişti.

 

48 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI

 

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin iki hafta önce sokakta uyuşturucu satan kişilere yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlediği operasyonlarda, aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpiriçci gibi oyuncular ile sanatçıların da bulunduğu 48 kişi gözaltına alınmıştı.
[reklam]
İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği tarafından şüphelilerden 27'si tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilirken, 21'i serbest bırakılmıştı.

Mahkeme, ifadesini aldığı 27 kişiden 15'inin tutuklanmasına karar vermişti.

Operasyon kapsamında Eray Özbal, Ahmet Sağlam, Ahmet Çardak, Zeki Yalçın, Abdülrezzak Şin, İbrahim Bayraktar, Recep Davulcu, Ahmet Yılmaz, Nusret Aldemir, Özhan Binici, Murat Yaşar, Cemil Zirek, Burhan Albayrak, Cihan Güçlü ve Mustafa Çardak "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanmıştı.

Operasyon kapsamında geçen hafta gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen yönetmen Uluç Bayraktar savcılık sorgusunun ardından, oyuncu Rıza Kocaoğlu da 50 bin lira güvence miktarı karşılığında serbest bırakılmıştı.

 

 

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA İTİRAFLAR! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat