resim yok
08 Temmuz 2011 - 00:00

Kurşun Bilal'in yayınlanmasına günler kala baş rol oyuncusu değişti

 

Kurşun Bilal'in başkarakteri Bilal'i canlandıracak isim dizi yayına girmeden değişti.

Daha önce Arda Kural'ın oynayacağı duyurulan rol Gökhan Mumcu'ya verildi. Sabah gazetesi yazarı Yüksel Aytuğ "Bilal kurşunlara mı geldi?" başlıklı yazısında bu konuyu kaleme almış ve şöyle yazmıştı:

"ATV ekranlarında 11 Temmuz Pazartesi günü yayına girecek olan Kurşun Bilal adlı polisiye dizi setinde beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolünü oynayan Arda Kural, disiplinsiz davranışları gerekçesiyle yapımcı Hasan Karacadağ tarafından kovuldu. Üçüncü bölümde beynine yediği kurşunla bambaşka bir kişiliğe dönüşmesi planlanan Arda Kural'ın (Kurşun Bilal), ilk bölümde Sefa Zengin tarafından vurulacağı ve diziden ayrılacağı öğrenildi. Başka bir tabirle Kural, başrol oyuncusuyken bölüm oyuncusu oldu. Arda Kural'ın yerine başka bir erkek oyuncuyla yola devam edilecek."

Aytuğ'un yazısında belirttiği o değişiklik bugün dizinin yapımcısı tarafından resmen duyuruldu ve Arda Kural'ın yerine gelen isim Gökhan Mumcu olarak açıklandı.

Peki bu değişiklik senaryoya nasıl yansıyacak?

Dizinin tanıtımlarında Kurşun Bilal olarak izlediğimiz Arda Kural, Bilal karakterinin kazadan sonra aynada gördüğü hali, yani Gökhan Mumcu’nun aynada gördüğü silueti olarak dizide yer alacak.

Bilal, kazadan sonra beyninde oluşan aktiviteden dolayı aynada kendini bambaşka birisi gibi görecek.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat