Bill Cosby için bir taciz davası daha!

Ondan fazla kadını taciz ettiği öne sürülen ABD'li komedyen Bill Cosby'ye, 1974'te 15 yaşındayken cinsel tacize uğradığını iddia eden bir kadın tarafından dava açıldı.

resim yok
04 Aralık 2014 - 10:24
Magazin

Şimdi yandın Bill Cosby!..

Ondan fazla kadını taciz ettiği öne sürülen ABD'li komedyen Bill Cosby'ye, 1974'te 15 yaşındayken cinsel tacize uğradığını iddia eden bir kadın tarafından dava açıldı.


Altın Küre ve Emmy ödüllü ABD'li komedyen, TV yapımcısı ve oyuncu Bill Cosby'ye açılan cinsel taciz davalarına yenisi eklendi.

 

JUDY HUTH

Judy Huth adlı kadın açtığı davada, 1974'te henüz 15 yaşındayken Bill Cosby'nin Los Angeles'taki malikânesinde cinsel tacize uğradığını iddia etti.

 

AVUKATINDAN AÇIKLAMA YOK

Bir süredir ondan fazla kadına ilaç vererek cinsel saldırıda bulunduğu iddialarıyla karşı karşıya olan 77 yaşındaki ünlü komedyen Bill Cosby'nin avukatı ise bu konuyla ilgili açıklama yapmadı.

Judy Huth, dava dilekçesinde, o dönemde kendisi ve 16 yaşındaki bir arkadaşının Bill Cosby ile film setinde tanıştığını, ünlü oyuncunun tenis kulübüne davet ettiğini, sonrasında Los Angeles'taki malikânesine götürdüğünü, burada rızası olmadan kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini savunuyor.[reklam]

İLK KEZ REŞİT OLMAYAN BİRİ

Huth, sorulması halinde 19 yaşında olduklarını söylemelerinin istendiğini, bu olayın, kendisinde 'psikolojik yıkıma ve ıstıraba' neden olduğunu iddia ediyor ve tazminat talebinde bulunuyor.

Bu davayla Cosby, reşit olmayan birine cinsel tacizde bulunmakla suçlanmış oldu.

 

2005'TE...

Bill Cosby 2005'te bir kadın tarafından, ilaçla uyutularak cinsel tacize uğramakla suçlanmış, olay, mahkemeye başvurmadan taraflar arasında anlaşmayla çözülmüştü.

Ünlü komedyen, son dönemde hakkındaki iddialar nedeniyle bir zamanlar öğrencisi olduğu Philadelphia'daki Temple Üniversitesi'nin mütevelli heyetinden istifa etmişti.

 

 

'LAUREN GRAHAM'DAN YENİ DİZİ: 'KATE ON LATER'

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat