resim yok
03 Kasım 2011 - 00:00

 

Dizinin ünlü oyuncuları büyük şok yaşıyor.
Ünlü oyuncu Aydan Şener, Tarık Tarcan ile başrolde oynadığı Yıllar Sonra isimli dizi yayından mı kaldırılacak?
 
Ünlü oyuncu Aydan Şener, Tarık Tarcan ile başrolde oynadığı Yıllar Sonra isimli dizinin yayından kaldırılacağı söylentilerinin kasten çıkartıldığını iddia etti. Ayndan Şener, 'Keşke 13 bölümün parasını peşin alsaydım' dedi. İki hafta önce yayına başlayan, ilk iki bölümü reytinglerde 15.inci sıranın altına düşen Yıllar Sonra adlı dizinin akıbeti hakkında çeşitli iddialar ortaya atılıyor.
 
Televizyon kulislerinde dizinin gününün değiştirileceği ya da yayından kaldırılacağı konuşuluyor. Dizide Leyla isimli kadını canlandıran Aydan Şener, bu iddiaların doğru olmadığını belirterek şunları söyledi: 'Bunları kasten çıkartıyorlar. Bazı kişiler 30 yıldır beni çekemiyor. Yapımcım Türker İnanoğlu'ndan daha yeni ödeme aldım, şimdi de sete 7. bölümün çekimine gidiyorum. Yedekli çektiğimiz için çok bölüm çekmiş olduk. Kaldrılacak dizi için böyle çalışılır mı'?
 
HALİL ERGÜN AKILLI DAVRANMIŞ
 
Şener, Halil Ergün'ün Gün Akşam Oldu dizisinin de yayından kaldırıldığını söylediğimizde şöyle konuştu: 'Haberi sizin gazetede okudum. Halil Bey çok akıllı davranmış, 13 bölümün parasını peşin almış. Ben öyle yapmayı düşünemedim. Ben de diğer oyuncuylar gibi bölüm yayınlandıktan sonra paramı alıyorum. Ama Halil Ergün'ün yaptığı gibi yapsaydım şimdi stres yaşamazdım.' Dizinin reytinginin düşük gelmesini ise yayın gününe bağlayan Şener, 'Hiçbir şeye de üzülmemek lazım, dizinin kaldırılması dünyanın sonu olmaz' dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin