Burçin Terzioğlu'ndan veda mesajı

Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncularından Burçin Terzioğlu sosyal medya hesabından dikkat çeken sezon finali mesajı yayınladı.

resim yok
16 Haziran 2016 - 11:00
Magazin

Dizinin sezon finalinde dün akşam başrol karakteri Poyraz'ın ölmesi gündeme oturmuştu. Sezon finalinin bitmesinin ardından Burçin Terzioğlu, "Neler yaşandı neler. Ne güzel battık ne güzel çıktık ne derin uykularımızdan vazgeçtik, ne savaşlar verdik ekipçe ve 62 hafta sonunda hepimiz kazandık bence" diyerek şunları paylaştı: "Herkes kendince bir şey kazandı. Mesela öğrendik... Sabretmeyi, azmetmeyi, umut etmeyi, direnmeyi,denemeyi, vazgeçmemeyi, şükretmeyi. Mutluyum bu ailenin içinde olduğum için çünkü biliyorum ki; ne de olsa hepimiz insanız......! Bu yolculukta bana yol arkadaşlığı yapmış ve yeni sezona yanımızda olmayacak tüm dostlarıma binlerce kere teşekkürler. Tüm poyraz karayel dizisine eli değmiş insanlar hepiniz var olun. Ve izleyiciler binlerce kere teşekkürler size."

İşte o mesaj;

16-06/16/burcin-terzioglu-instagram-mesaj.jpg

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat