Çağatay Ulusoy'un son gözdesine ev hapsi!

Bir süre önce Arda Turan ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren İdil Fırat, Arda'nın evinin sokağında çektirdiği fotoğrafları paylaşmış ama aşkı hakkında hiç konuşmamıştı.

resim yok
19 Aralık 2014 - 10:47
Magazin

Bu kadarı fazla dedi ve...

 

Önder Fırat kızını eve kapatmış!

Sezen Aksu ile yaşadığı aşkla ünlenen, halen de Mehmet Ali Erbil'in ex eşi Tuba Coşkun'la flört eden işadamı Önder Fırat, hereketli özel hayatıyla bir dönem gündemi epey meşgul etmişti. Ancak öğrendim ki; Önder Bey, kızı İdil Fırat'ın aşk hayatıyla gündeme gelmesini hazmedememiş!

 

MAGAZİN GÜNDEMİNE GELİNCE...

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberi şöyle:

''Bir süre önce Arda Turan ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren İdil Fırat, Arda'nın evinin sokağında çektirdiği fotoğrafları paylaşmış ama aşkı hakkında hiç konuşmamıştı.

Geçenlerde; Fırat'ın bir süre önce Arda'dan ayrıldığı ve Arda'nın da Serenay Sarıkaya'nın peşine düştüğü yazılıp çizildi.

Önceki gün de Fırat'ın Arda'ya misilleme yapmak için, Sarıkaya'nın eski sevgilisi Çağatay Ulusoy ile flört ettiği haberleri çıkınca Fırat bir kez daha aşk hayatıyla magazin gündemine gelmiş oldu.[reklam]

İşte kızıyla ilgili bu dedikodular ve çıkan haberler Önder Fırat'ı çileden çıkartmış!

 

ORTALIK DURULANA KADAR CEZA

Önder Fırat, kızına çok kızmış ve onu ev hapsiyle cezalandırmış. Kızının evden dışarı çıkmasını yasaklayan Önder Bey, ortalık durulana kadar da bu cezayı kaldırmayı düşünmüyormuş.

 

ŞİMDİLİK...

İdil Fırat, şimdilik internet ve telefon aracılığıyla arkadaşları ile hasret giderebiliyormuş.

Bakalım bu yasak ne zaman kalkacak ve İdil Fırat tekrar sokağa çıkabilecek...''

 

 

ÇAĞATAY ULUSOY HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat