Çalıkuşu dizisinin çekimleri olaylı başladı!

Fahriye Evcen Çalıkuşu dizisinin setinde terör estiriyor! İstediği makyajı yapmayan makyözele tartışan Evcen'in öfkesi geçmeyince set 3 saat durdu. Sekinleşince çekimlere kaldığı yerden başlayan güzel oyuncu son sahnenin çekimi sırasında bu kez ışıkçıyla birbirine girdi.

resim yok
28 Ağustos 2013 - 12:23
Magazin

Fahriye Evcen Çalıkuşu dizisinin setinde terör estiriyor!

 

İstediği makyajı yapmayan makyözele tartışan Evcen'in öfkesi geçmeyince set 3 saat durdu. Sekinleşince çekimlere kaldığı yerden başlayan güzel oyuncu son sahnenin çekimi sırasında bu kez ışıkçıyla birbirine girdi

 

ÇEKİMLER OLAYLI BAŞLADI

Başrollerini Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in paylaştığı Çalıkuşu dizisinin çekimleri olaylı başladı.

 

ÖNCE MAKYÖZLE...

Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden uyarlanan dizide Çalıkuşu Feride'yi canlandıran Evcen'in, çekimlerin ilk günlerinde önce istediği makyajı yapmayan makyöze kızdı.

Makyöz güzel oyuncuya karşılık verince olay daha da büyüdü!

 

SETİ TERK ETTİ

 

Makyözün kendisine karşılık vermesine daha çok sinirlenen Fahriye Evcen, etrafa bağırmaya başladı. Set çalışanları araya girdi ancak Evcen bir türlü sakinleşmeyince çekimler 3 saat durdu.

 

DÖNDÜ AMA...

Güzel oyuncunun dönmesiyle çekimler yeniden başlarken bu kez son sahnenin çekimi sırasında olay çıktı.

Işıkçıyla birbirine giren Fahriye Evcen, çekim sonrası seti sinirli bir şekilde terketti.

 

FLAŞ AÇIKLAMA! (GÜNCELLEME)

Bugün basında çıkan 'Fahriye Evcen sette terör estirdi" haberleri üzerine güzel oyuncu açıklamada bulundu. Dizi setinden fotoğraf paylaşana Evcen, hiçbir sorun olmadığını notunu yazdı.


Fahriye Evcen, "Sette hic bir sıkıntımız yok ve hic bir zaman olmadi.. Makyözumuzun, isik ekibimizin Habertürk'e ve ozellikle Nuri Altuntas'a sorgusuz yaptigi masa basi haberler icin selami var" notunu paylaştı.

 

VOGUE TÜRKİYE'NİN KONUĞU OLDU

Türk edebiyatının en uçarı, en fevri karakterlerinden biri olan Çalıkuşu’nun Feride’sine dönüşmeye hazırlanan Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde Vogue Türkiye’nin Eylül sayısı için objektif karşısına geçti.

40 dereceye yakın sıcağa rağmen herkesin keyfi çok yerinde. En çok da fotoğrafçımız Olaf’ın. “Çok güzel, çok güzel” sözleri dökülüyor ağzından sık sık. Fotoğraflarında sinema dilinden yararlanan, karelerini hikayelerle geliştiren bir fotoğrafçı Olaf. Bu seferki kurgusu Amalfi sahillerinin ruhunu taşıyor. Ana karakteriyse güçlü, gururlu ve öfkeli bir kadın.

 

Yalnızca ruh haliyle değil, fiziğiyle de İtalyan kadınlarını andırıyor. Bütün plaj gururlu bir Sophia Loren, mağrur bir Claudia Cardinale, seksi bir Gina Lollobrigida’yı izliyor. Ama Fahriye Evcen bugün en çok İtalyan aktrislerin okyanus ötesi çağdaşlarından Elizabeth Taylor’a benziyor. [reklam] En doğal haliyle... Yüzünde neredeyse hiç makyaj yok. Rötuşa bile gerek kalmayan bir güzelliğe, duruluğa sahip. Kendi de istemiyor zaten. “Kendimi en güzel hissettiğim an, en doğal olduğum zaman. Uykudan ilk uyandığım zamanlar mesela. Yüzüme gerçekten dokunabildiğim, gözümü rahatça kaşıyabildiğim halim, en beğendiğim halim” diyor. Çekimde de çok rahat olduğunu söylüyor Evcen. Kalın paltolar, deri etekler ve yünlü hırkalara rağmen sıcağı çok az hissettiğini anlatıyor: “Mutlu çalıştığımda rahatsız olmuyorum. Çekim esnasında da kendimi bir film veya dizi setinde; mesleğimi yapıyor gibi hissettim. Benim için bir karakter ve duygu üzerinden gitmek, modellik yapıp poz vermekten çok daha güzel ve rahat.”

 

''Çocuksu tarafım Feride'yi besliyor''... Olaf’ın karelerindekinden ruhen farklı olsa da, yine bir başka güçlü kadını canlandırmaya hazırlanıyor Fahriye Evcen. Reşat Nuri Güntekin’in unutulmaz eseri Çalıkuşu’nun ele avuca sığmaz, idealist ve cesur Feride’sini. Feride’yle ilk kez 12 yaşındayken tanışmış: “Ablam okuyordu Çalıkuşu’nu, ben de alıp okudum. Aklımda çok net sahneler kalmıştı. Karanlık okul, konağın bahçesi, Kamuran ve Feride’nin ilişkisi, serüveni sırasında olgunlaşan Feride.” Feride, fevri bir kız. Fahriye Evcen ise kontrollü olduğunu söylüyor: “Feride’yle tek benzerliğim, değişkenliğim. O an neyi gerektirirse onu yaşarım. Feride’yi canlandırıken kendimden yola çıktığım, çocuksu tarafımdan beslendiğim çok oluyor.''

 

''Çalıkuşu’na çok odaklandım. Beni çok heyecanlandırıyor. Akşam eve yorgun gidip yatağıma yattığımda bile ertesi günkü sahneyi nasıl geliştirebileceğimi düşünüyorum.” Peki hiç yapmaktan suçluluk duyduğu, utandığı bir zevki yok mu? Kahkaha atıyor ve biraz da utanarak, “Arada Bollywood filmleri izlemeyi sevebiliyorum” diyor: “Çok saçma sahneler de olsa, bana masalsı geliyor. Severim Bollywood filmlerini. Oyuncularını da tanırım, bilirim.''

 

 

ÇALIKUŞU'NA MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN İKİNCİ TRANSFER! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat