resim yok
31 Mayıs 2010 - 00:00

Adana'da çekilen sevilen dizi Hanımın Çiftliği kadrosuna ünlü bir oyuncuyu daha kattı. Başrolünü Özgü Namal, Caner Cindoruk ve Ebru Özkan'ın paylaştığı Gold Film'in Adana'da çektiği dizinin kadrosuna Fikret Kuşkan da katıldı. Elli bölümdür Sinop'ta çekilen Parmaklıklar Ardında'da Savcı Ahmet karakterini canlandıran Kuşkan geçen hafta Hanımın Çiftliği dizisinin yapımcısı Faruk Turgut ile el sıkıştı. Kuşkan Hanımın Çiftliği dizisinde istifa eden ve Ankara'dan Adana'ya giden bir milletvekili rolünü canlandıracak ve dizinin 18 Haziran'da yayınlanacak olan sezon finalinde de oynayacak. Dizide geçen haftalarda Mehmet Aslantuğ'un canlandırdığı Muzaffer Bey orjinal hikayeye sadık kalınarak öldürülünce Özgü Namal'ın oynadığı Güllü tek başına çiftliğin başına geçmişti. Kuşkan, yeni yayın dönemindeki bölümlerde Güllü'yle yakınlaşacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat