resim yok
14 Nisan 2009 - 00:00

Mine Mutlu'nun 42 yaşında ölümünden sonra miras bıraktığı Etiler'deki ev, iki çocuğunu mahkemelik etti. Dizi ve reklam filmlerinde oynayan Çağkan Çulha'nın eğlence hayatında borçlandığı için anne yadigârı evi satmak istediğini iddia eden kız kardeşi Buşra Çulha dava açtı. Buşra Çulha dilekçesinde "Dizilerde para kazanmaya başlayan Çağkan, gece hayatına başladı. Sabahlara kadar eğlence mekânlarında dolaşan ağabeyim, kazandığı parayı yediği gibi bir de borçlandı" dedi. "Acemi Cadı" ve "Hayat Bilgisi" isimli dizilerde rol alan Çağkan Çulha'nın borçlarını ödemek için anne yadigârı evi satmak istediğini ileri süren Buşra Çulha dilekçesinin devamında "Gece hayatı yüzünden yüklü miktarda borca giren ağabeyim anne yadigârımız olan evi satmak istedi. Evin yüzde 50 hissesinin sahibi olduğum için satılmasına karşı çıktım. İnatlaşarak mahkeme kararıyla evin satılması için 'izale-i şuyu' davası açtı. Annemin evini tek başına kullanan ağabeyimden kaldığı dönemin parasını istiyorum" ifadelerine yer verdi. Çağkan Çulha'nın cevap dilekçesi göndermesi beklenirken, iki kardeş önümüzdeki günlerde hâkim karşısına çıkacak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 2 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
Pretty_AngeL
Çağkan'dan bunu hiç bekLemezdim :(