Demet Akalın: "Hira’nın barışma videosuna kurgu diyen kalpsizler bile oldu."

Sevilen ses sanatçısı Demet Akalın geçtiğimiz günlerde eski eşi Okan Kurt ile barışmıştı. Yaşanan bu güzel gelişmenin ardından ünlü isim Instagram hesabından çeşitli açıklamalarda bulundu!

Nurşah
04 Aralık 2018 - 15:49
Magazin

Kızlar Soruyor internet sitesinin yaptığı "2018 yılının en dobra ünlüsü" anketinde birinci olan Demet Akalın sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla sevenlerinin ilgisine cevap verdi...

18-12/04/demet-akalin-okan-kurt-aciklama.jpg

"Hira'nın barışma videosuna kurgu diyen kalpsizler bile oldu."

İnternet anketinde birinci olan ve duygusal bir paylaşım yapan Demet Akalın, Okan Kurt ile barışması olaylarına da açıklık getirdi. İşte o paylaşım!

2.5 yaşında babasız kaldım ben, hayat benim için hep mücadele hep takdir edilme hissiyle geçti. Anneme olan sevgim ona laf gelmesin korkusundan hep tetikte geçti ömür… O babasız geçen yıllarda komşu çocukların akşamları eve gelen babaları benim içime, yüreğime hep koca koca oturdu. Şimdi Hira’mı baba sevgisinden mahrum bırakmamak için iki aydır yüzünü bile görmek istemediğim eski eşimden ‘umut’u eksik etmediğim için yemediğim hakaret kalmadı. Hira’nın barışma videosuna kurgu diyen kalpsizler bile oldu. Aynı kalpsizler 2 yaşında Hira namaz kıldığında da kendi yaptırmıştır yazmışlardı. Yazan yazdı, çizen çizdi ama benim samimiyetimi halkımın yüreğinden alamadılar. Bu ödül tam da zamanında tam da 12’den çok iyi geldi. Allah bizi hiç ayırmasın…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat