Demet Evgar ile ilgili o iddia seti karıştırdı

Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisinin setiyle ilgili küfür iddiası ortalığı karıştırdı. Başrol oyuncusu Demet Evgar'ın, yönetmen asistanına küfür ettiği ve setin bu nedenle durduğu iddia edildi.

Berfin Sengil
28 Mayıs 2024 - 16:13
Magazin

Mehmet Yılmaz Ak, Buğra Gülsoy, Ecem Özkaya ve Demet Evgar gibi başarılı isimleri buluşturan Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? dizisiyle ilgili iddialar arka arkaya geldi.

Aramızda Kalmasın programında ortaya atılan iddiaya göre; Demet Evgar, yönetmen asistanına küfür etti. Konunun yönetmen Neslihan Yeşilyurt'a iletilmesi üzerine ise setin durdurulduğu öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde yaşandığı belirtilen olaya göre Bahar karakterine hayat veren Demet Evgar, kendi sahne süresi ile ilgili soru soran yönetmen asistanına sesini yükseltti. Daha sonra Evgar'ın küfürlü sözler kullandığı da iddialar arasında yer aldı.

Küfüre maruz kalan asistanın ise dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt'a konuyu taşıdığı belirtildi. Yeşilyurt'un ise saygısızlığı kabul etmeyeceğini söyleyip seti durduğu ve özür dilenmezse sete devam etmeyeceğini ifade ettiği iddia edildi. Demet Evgar'ın ise daha sonra ağlayarak af dilediği öne sürüldü.

Konuyla ilgili Demet Evgar'dan henüz bir açıklama gelmezken; Müge Dağıstanlı'dan da, "Bu sorun Şubat'tan beridir devam ediyor. Sorunun ise Demet Evgar'ın zaman zaman yönetmeni dinlememesi, kostüm yapan ekibi zora sokması gibi durumlar olduğu söylendi" yorumu geldi.

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin