resim yok
13 Eylül 2011 - 00:00

 

"İffet" dizisinde yıllar önce Müjde Ar'ın canlandırdığı karakteri ete kemiğe büründen Deniz Çakır'ın, çekimlere başladıktan sonra sevgilisi Fırat Doğruloğlu ile ilişkisinin bozulduğu ortaya çıkmıştı.
 
Deniz Çakır, set yoğunluğundan dolayı Fırat Doğruloğlu'na eskisi gibi vakit ayıramayınca ikilinin arası limonileşmişti. Deniz Çakır'a çok aşık olduğu bilinen Doğruloğlu, bu duruma üzüldüğü için kafasını dinlemek için Ahmet Saraçoğlu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Çeşme'ye tatile gitti. Arkadaşlarının "İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorularına da içi burularak cevap verdi. Deniz Çakır'ın Fırat Doğruloğlu'na mesafeli davranmasının nedeninin yakışıklı rol arkadaşı İbrahim Çelikkol olabileceği tahmin edildi. Ancak Deniz Çakır birkaç hafta öncesine kadar özel hayatıyla ilgili konuşmaktan ve rol arkadaşıyla ilgili yorum yapmaktan özellikle kaçınıyordu. Ta ki geçen haftaya kadar...
 
Deniz bunu hep yapıyor,
Deniz Çakır, artık İbrahim Çelikkol ile set dışında da samimi görüntüler vermekten kaçınmamaya başladı. Gelen haberlere göre Deniz Çakır, Fırat Doğruloğlu'yla ilişkisini tamamen noktaladı ve İbrahim Çelikkol ile yeni aşka yelken açtı. Çakır’la Çelikkol dizi setinde de artık ilişkilerini saklamıyor, sık sık öpüşüp, birbirlerine sevgi gösterinde bulunuyor. Deniz Çakır’ın Fırat Doğruloğlu’yla ilişkisi devam ederken, İbrahim Çelikkol’la da yakınlaştığı iddia edildi. Deniz Çakır daha önce de rol arkadaşlarıyla aşk yaşamıştı. "Yaprak Dökümü"nde Nihat Alptuğ Altınkaya ile uzun süre aşk yaşayan Deniz Çakır, Altınkaya ile arasının limoni olduğu dönemde bu kez "Aşk Sözleri" isimli tiyatro oyunundaki partneri Ali İl ile aşk yaşamıştı. Altınkaya Çakır'ın İl ile beraber olduğunu öğrenince çok şaşırmıştı. Çakır şimdi de Doğruloğlu'yla arasının limoni olduğu dönemde Çelikkol ile yakınlaştı.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat